RTX 4070 ve i7 13700K sistemde CS2 düşük FPS hissi veriyor

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorun hiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir? Mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorunhiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir, mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.

Belli olmaz arka planda güncelleme yapmış olabilir sistem bu da bir ihtimal ayrıca daha önce bu sorunu yaşamadığına göre bir şey var sen yine de dediklerimi yap farkı görüceksin sorununu çözmese dahi anı FPS düşmesi kekeleme akıcılık gibi sorunları çözer ileride oynayacağın oyunlar adına.

Aynı sorun bende de vardı dostum oyun içinden V-Sync açınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çok şey denedim, çözüm bulamadım.

CS2 ile alakalı bir durum bazen bende de oluyor 2 3 saniyeliğine FPS 300 400 olmasına rağmen 60Hz gibi gözüküyor.

Bende G-Sync açınca düzeldi bu sorun deneyebilirsin.

Oyun ayarları buga giriyor 4.3 seçip 1280x960 360Hz seçin oyundan çıkın tekrar girin.

ben de sistemimi henüz topladım, ilk çıktığında böyle değildi.
oyun şu an bende de böyle micro droplar yiyorum sistem high end ve yeni.

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorun hiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir? Mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.
bende de aynı dostum hiçbir ayar oynamadım oyun düzgündü mikro droplar yemeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…