RTX 4070 ve R7 7840HS vs RTX 4070 ve R5 7500F

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstü RTX 4070 neredeyse iki kat daha güçlü çalışıyor diyebiliriz.

Çok.

İngilizce anlamana gerek yok, atlaya atlaya tablolara bak yeter. Jarod abi güvenilir bir abimizdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes de aynı videoyu atmış ben yazana kadar 🤣

Teşekkür ederim bu videoyu görmüştüm aynı ortamlarda mı diye merak etmiştim gerçekten aşırı fark var masaüstü RTX 4070 4080 laptopu bile geçebiliyor bayağı yakınlar gibi duruyor. Sakıncası yoksa bir soru sorabilir miyim 55k laptop almak yerine 30k masaüstü 25k Matebook'ya da iPad daha mantıklı olur mu?

Teşekkür ederim bu videoyu görmüştüm aynı ortamlarda mı diye merak etmiştim gerçekten aşırı fark var masaüstü RTX 4070 4080 laptopu bile geçebiliyor bayağı yakınlar gibi duruyor. Sakıncası yoksa bir soru sorabilir miyim 55k laptop almak yerine 30k masaüstü 25k Matebook'ya da iPad daha mantıklı olur mu?

Tablet ihtiyacı olan kişi için daha iyi. İmkan varsa 500 dolar Xbox'ta yapılabilir oyun içinse ama yurtiçinden değmez konsola o kadar para.

Tablet ihtiyacı olan kişi için daha iyi. İmkan varsa 500 dolar Xbox'ta yapılabilir oyun içinse ama yurtiçinden değmez konsola o kadar para.
Üniversite düşünüyorum seneye bu sene mezun gibiyim. Şuan ki laptoplarda aradığım özellikleri bulamadım hala 4060lar popüler 4070 adına çok az laptop var belki 14. Nesiller çıkmaya başladıkça oraya doğru kayarım ya da 15. Nesili bekleyeceğim gibi duruyor.

Düşük güç tüketimli kartlarda laptop vs. masaüstü farkı kapanıyor ama yükseldikçe masaüstünün rakibi yok. Saf performans ve soğutma gücü dilediğin işlemi en iyi şekilde yap, istediğin zaman upgrade et.

Şahsen masaüstü + iPad alırdım.

Düşük güç tüketimli kartlarda laptop vs. masaüstü farkı kapanıyor ama yükseldikçe masaüstünün rakibi yok. Saf performans ve soğutma gücü dilediğin işlemi en iyi şekilde yap, istediğin zaman upgrade et.

Şahsen masaüstü + iPad alırdım.
Teşekkürler ileriye dönük bir anakart ve psu ile masaüstünü dizeceğim.

Geri
Yukarı