RTX 4070'li laptop önerisi

Bütçe
50000-70000

MelikEren

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 4070'li birkaç model arasında kaldım. Sizler tercihlerinizi ve sebeplerinizi yazarak fikir oluşturmama yardımcı olur musunuz?
ASUS ROG STRIX G16 i7-13650hx RTX 4070 QHD - Casper Excalibur G911 i9-13900hx RTX 4070 QHD - HP Victus 16 i7-13700H RTX 4070 FHD - Dell G16 Intel i9-13900hx RTX 4070 QHD - Acer Predator Helios i9-13700hx RTX 4070 QHD - HP Omen 17.

Daha mantıklı olacaktır bütçene göre.

Daha mantıklı olacaktır bütçene göre.

MSI Vector daha önce bir arkadaşım kullanmıştı çok fazla problem yaşamış ve servistede problem yaşamış biraz cekincem var o yuzden sanırım.@Görkem Say @Xevanior @revivality @508280

Aralarında en iyi Dell gibi duruyor. Ancak link atsan daha iyi olurdu.

Technopat sosyalde Dell G16'nın yorumlarına baktıgımda yazılan kronık problemlerde çekince yarattı kullanan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Vector daha önce bir arkadaşım kullanmıştı çok fazla problem yaşamış ve servistede problem yaşamış biraz cekincem var o yuzden sanırım.@Görkem Say @Xevanior @revivality @508280

Technopat sosyalde Dell G16'nın yorumlarına baktıgımda yazılan kronık problemlerde çekince yarattı kullanan var mı acaba?

Ben Dell'i ekran ve işlemci yüzünden seçtim. Kronik olup olmadığını bilmiyorum. MSI konusunda ise arkadaşının başına talihsiz bir olay gelmiş. Ancak bu tüm marka-modeli kapsamaz. Sizin alacağınız model sapasağlam gelebilir. Ki gidip başka bir PC aldığında sende o PC'de sorun yaşayabilirsin.

Ben Dell'i ekran ve işlemci yüzünden seçtim. Kronik olup olmadığını bilmiyorum. MSI konusunda ise arkadaşının başına talihsiz bir olay gelmiş. Ancak bu tüm marka-modeli kapsamaz. Sizin alacağınız model sapasağlam gelebilir. Ki gidip başka bir PC aldığında sende o PC'de sorun yaşayabilirsin.

Dell'den memnun musunuz peki hocam?

4060'la 4070 arasında fazla fark yok alacaksan 4080 al diye yazıyorlardı. 4070'li Acer alıp iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı