RTX 4070Ti Super sistem önerisi

Hocam biraz mantıksız bir konu açmışsınız gibi geldi bana. Çok pahalı olmayan diyorsunuz 60 bin bütçeniz var. 60 bin bütçeye sistem istiyorsunuz 1080p diyorsunuz. 2K Hatta 4K oyun oynatacak sistem alırsınız. O bütçeye alacağınız sistemle 1080p de darboğazlar görmenizde ayrı cabası.

Her şey var. Sadece kasa lazım. Bütçe maksimum 60 bin civarı. Daha fazla çıkamam.

İşlemci 7800x3D, SSD KC300, sıvı soğutma Thermalright Aqua Elite 240mm, ekran kartını da 4070 Ti Super yapıp alabilirsin.

Hocam biraz mantıksız bir konu açmışsınız gibi geldi bana. Çok pahalı olmayan diyorsunuz 60 bin bütçeniz var. 60 bin bütçeye sistem istiyorsunuz 1080p diyorsunuz. 2K hatta 4K oyun oynatacak sistem alırsınız. O bütçeye alacağınız sistemle 1080p de darboğazlar görmenizde ayrı cabası.

Özür dilerim pek bilgim yok. Bildiğim kadarıyla işlemci yetersiz kalınca işlemci darboğaz yapıyor.

Acaba 4070 Ti Super olan hazır sistem linki atabilir misiniz?

Özür dilerim pek bilgim yok. Bildiğim kadarıyla işlemci yetersiz kalınca işlemci darboğaz yapıyor.

Acaba 4070 Ti Super olan hazır sistem linki atabilir misiniz?
Yukarıda atılan sistemi söylenilene göre özelleştirip alabilirsiniz gayet iyi, fakat en az 2K ya geçmenizi tavsiye ederim bu sisteme 1080p hakaret.

Yukarıda atılan sistemi söylenilene göre özelleştirip alabilirsiniz gayet iyi, fakat en az 2K ya geçmenizi tavsiye ederim bu sisteme 1080p hakaret.

Söyleninene göre özelleştirip alabilirsiniz derken? Pek anlamadım.

İşlemci 7800x3D, SSD KC300, sıvı soğutma Thermalright Aqua Elite 240mm, ekran kartını da 4070 Ti Super yapıp alabilirsin.
Palit alınır mı? kararsız kaldım.

Geri
Yukarı