RTX 4080 ekran kartı önerisi

Ona da problemli diyenler var. Herkesin problemsiz olduğu konusunda hemfikir olduğu bir 4080 yok galiba.

CW bu kadar yuksek guc tuketen kartlarda biraz da sans isi. O modelde CW'li kart cikma orani yuzde 5'dir o da sana denk gelebilir. Zaten esasen karta yuk bindiginde CW sesi cok artiyor. Oyunlari kulaklikla oynuyorsaniz sorun olmaz.

Bu paraya 4080 alacağına 4 daha koy 4090 al hocam mimari olarak 40xx serisi çok kaliteli ve ısınmıyor. Fiyatı uygun olan göze hitap edeni almak daha mantıklı.

Bu paraya 4080 alacağına 4 daha koy 4090 al hocam mimari olarak 40xx serisi çok kaliteli ve ısınmıyor. Fiyatı uygun olan göze hitap edeni almak daha mantıklı.
Benim bildiğim 4080 ile 4090 arasında 10000 TL fark var.

Dosya Ekleri

• IMG_20221225_184539_224.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 33
65 dereceyi geçmedi hiç. Kullandığım kasa phanteks p600s önü kapalı kullanıyorum.
İyi. Kasada da zevklerimiz aynı galiba. Benim de bu kasayı alma ihtimalim var. Kasadan memnun musun dostum? Herhangi bir problemi var mı kasanın?

İyi. Kasada da zevklerimiz aynı galiba. Benim de bu kasayı alma ihtimalim var. Kasadan memnun musun dostum? Herhangi bir problemi var mı kasanın?
Gayet memnunum hocam. Çok geniş, heybetli, soğutma performansı iyi, istersen sessizlik sağlıyor. Tek sıkıntı eğer kasanın arkasında yatağınız filan varsa uğultu olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…