RTX 4080 hazır sistem alınır mı?

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Gaming.gen.tr sitesinde aşağıdaki linkteki RTX 4080'li sistem alınır mı? Sistemdeki parçalar ekran kartı hariç bana göre kötü gözüküyor fakat bu fiyata RTX 4080'li sistem olması düşündürüyor. Önerileriniz nelerdir?

Kasa kahkaha attırdı, şaka bir yana daha iyisi toplanır.
Kullanım amacınız nedir?
Monitörünüz var mı?

Temel amaç oyun. Monitör var. Biliyorum farkındayım bütçem olsa 70k ile kendim DDR5, Z790'lı sistem dizip keyfime bakacaktım. Maksimum bütçem 55'i zorluyor en fazla. Ne dizebilirim bilemiyorum.

Özelleştirerek düzenlediğimde son hali aşağıdaki gibi oldu. Sizce daha iyisi dizilir mi?
1683794851637.png

Son düzenleme:
Temel amaç oyun. Monitör var. Biliyorum farkındayım bütçem olsa 70k ile kendim DDR5, Z790'lı sistem dizip keyfime bakacaktım. Maksimum bütçem 55'i zorluyor en fazla. Ne dizebilirim bilemiyorum.

Özelleştirerek düzenlediğimde son hali aşağıdaki gibi oldu. Sizce daha iyisi dizilir mi?
Eki Görüntüle 1774706
46.5K bütçede zaten 4080 toplanır.
Monitör çözünürlüğünüzü belirtin.
Bütçe 55K zorlarım demişsiniz fakat 4K monitör var ise bu bütçenin hepsi kullanılmadan daha ucuz yollu bir 4080 toplanabilir. Fakat derseniz ki bütçenin hepsini kullanacağım, o zaman çok daha iyisi toplanır.

46.5K bütçede zaten 4080 toplanır.
Monitör çözünürlüğünüzü belirtin.
Bütçe 55K zorlarım demişsiniz fakat 4K monitör var ise bu bütçenin hepsi kullanılmadan daha ucuz yollu bir 4080 toplanabilir. Fakat derseniz ki bütçenin hepsini kullanacağım, o zaman çok daha iyisi toplanır.
Toplama şansınız var mı acaba? Ne toplanır bilemedim. Max bütçe 55K

Toplama şansınız var mı acaba? Ne toplanır bilemedim. Max bütçe 55K
53.3K tutuyor.

Geri
Yukarı