RTX 4080 laptop için soğutucu önerisi

cancka

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4080 - i9 13900HX - 32GB - Acer Predator Helios 16
Meslek
Müzisyen
Güncel şartlarda kaliteli soğutucu önerisi olan var mı? Buzdolabı yapacak hali yok ama alıyorsak bari işe yarasın.

Cihaz: Acer Predator Helios 16, RTX 4080 i9.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanlı soğutucu yerine stant alsanız daha iyi olur fan 2-3 derece düşürüyor ve çok tozlandırıyor. Zaten laptopun soğutma sistemi çok iyi.

Soğutucu olarak önerim Pusat laptop soğutucu en kalitelisi bu.

Altının açık kalması yeterli. Soğutucuların geneli bir işe yaramıyor.
Masa üzerinde kullanıyorum o yüzden altına bişeyler koysam orayı ısıtır diye düşündüm çok eski yıllarda kullanıyordum öyle yani direk soğutucu az da olsa etkisi olur gibi geldi hem de altını açıkta tutar?
Cihazınızın soğutmaya ihtiyacı var mı?
Genel anlamda laptoplar ısındığı için henüz elime geçmedi cihaz ama ısınıyormuş yani.
Soğutucu olarak önerim Pusat laptop soğutucu en kalitelisi bu.
Kullanıyor musunuz bunu? Yabancı markalarda olabilir. Yeter ki iş görsün.

Masa üzerinde kullanıyorum o yüzden altına bir şeyler koysam orayı ısıtır diye düşündüm çok eski yıllarda kullanıyordum öyle yani direk soğutucu az da olsa etkisi olur gibi geldi hem de altını açıkta tutar?

Genel anlamda laptoplar ısındığı için henüz elime geçmedi cihaz ama ısınıyormuş yani.

Elinizdeki modelin ısınma ile ilgili bir sorunu yok. Elinize geçtiğinde test eder ona göre bir şeyler bakarsınız, ayrıca laptop soğutucları tam anlamıyla açık bırakmıyor laptopun altını hava alması için. O boşluklar fanlar laptopa etki etsin diye ama pek etkisi yok😀

Elinizdeki modelin ısınma ile ilgili bir sorunu yok. Elinize geçtiğinde test eder ona göre bir şeyler bakarsınız, ayrıca laptop soğutucları tam anlamıyla açık bırakmıyor laptopun altını hava alması için. O boşluklar fanlar laptopa etki etsin diye ama pek etkisi yok😀
Peki hocam o zaman şimdilik kalsın duruma göre bakayım. Birde bu pusat soğutucu acerın ölçülerine uygun mudur? Standart boyut mu oluyor?

Birazda pimpirikli davranıyorum hani olmuşken üzmeyelim cihazı diye. 😄

Masa üzerinde kullanıyorum o yüzden altına bir şeyler koysam orayı ısıtır diye düşündüm çok eski yıllarda kullanıyordum öyle yani direk soğutucu az da olsa etkisi olur gibi geldi hem de altını açıkta tutar?

Kardeşimin laptopu için aldık kaliteli soğutucu fiyat performans iki fanı var alaminyum ışığı falan yok ama bence güzel bende Rampage 6 fanlı kırmızı renkli laptop soğutcu var Pusat daha kaliteli.

Geri
Yukarı