RTX 4080 sistemde The Last of Us 70 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
Last of Us, diğeri normal
Tamamdır. Last of Us'u şu an sadece 4090'lar rahat oynayabiliyor galiba.

Optimizasyonu çaycı Hüseyin’e yaptırdılar herhalde. Firmaların bu şekilde baştan savma oyun piyasaya sürmesi alışkanlık haline geldi. Bir arkadaşda da 32 GB RAM’ın neredeyse tamamını kullanıyormuş. İlginç.
Fifa 23'ün de optimizasyonuna çok kötü deniliyor ama bu sistemle ultrada 200 FPS veriyor. Last of Us saçmalık cidden.

Boş ver be hocam 10,5+2,5 saatte iki oturuşta bitti oyun kapatın fps'i gitsin :D Yani ilk kez işlemcinin ekran kartından fazla güç çektiğini gördüm, optimizasyon sorunlu düzelecektir mutlaka. Benim aldığım fpsler ile benzer ama.

Boş ver be hocam 10, 5+2, 5 saatte iki oturuşta bitti oyun kapatın FPS'i gitsin :D Yani ilk kez işlemcinin ekran kartından fazla güç çektiğini gördüm, optimizasyon sorunlu düzelecektir mutlaka. Benim aldığım FPS'ler ile benzer ama.

İşlemci ne?

Tamamdır. Last of Us'u şu an sadece 4090'lar rahat oynayabiliyor galiba.

Fifa 23'ün de optimizasyonuna çok kötü deniliyor ama bu sistemle ultrada 200 FPS veriyor. Last of Us saçmalık cidden.
FIFA 23’ün optimizasyonu da iyi değil ama oyunda belirli sahnelerde ve korner sıralarında genelde FPS düşmesi oluyor ve TLOU kadar kaynak tüketmiyor. Beterin beteri varmış FIFA 23’ün ahını almışız.

Boş ver be hocam 10,5+2,5 saatte iki oturuşta bitti oyun kapatın fps'i gitsin :D Yani ilk kez işlemcinin ekran kartından fazla güç çektiğini gördüm, optimizasyon sorunlu düzelecektir mutlaka. Benim aldığım fpsler ile benzer ama.
Akıcı değil hocam akıcı olsun da 60 FPS versin zaten umrumda değil 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı