RTX 4080 sisteme monitör önerisi

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Ömrü kısalmaz fazla darboğaz olur fakat bence 2K 165 Hz olanı alın her oyunda 360 FPS alamayacaksınız çünkü. Ayrıca 4080 aldıysanız sadece Valorant CS oynamazsınız diye tahmin ediyorum. Hikaye oyunlarında 360 FPS almanızın imkanı yok.
1080P darboğaz çok olur 360hz de alsan bir anlamı yok. 12-13 Civarına 4K 144hz monitörler vardı direk onlara bak tavsiyem.
Hocam 360hz e sabit kalıyor çok oyunda oynadığım oyunlar geniş değil rekabetçi lol onun dışında editörlük similasyon

Hocam eğer 360Hz monitörü fps oyunları için alacaksanız 4080 almanıza bile gerek yok. İşlemcinizi yükseltseniz bile yeter. Eğer her türden oyunu oynuyorsanız 2k monitör alın.

Butce belirtmemissiniz 10K'dan az oldugunu varsayarak oneri yapiyorum. HDR400 destekli gayet kaliteli LG uretimi Nano IPS paneli mevcut. Ghosting yok. Garantisi tek olu pikselde dahi islem yapar, yerinde servis destegi de mevcut. Asus'un garantisi olu piksel sayisi 3'e ulasmadan islem yapmiyor haberiniz olsun.

Butce belirtmemissiniz 10K'dan az oldugunu varsayarak oneri yapiyorum. HDR400 destekli gayet kaliteli LG uretimi Nano IPS paneli mevcut. Ghosting yok. Garantisi tek olu pikselde dahi islem yapar, yerinde servis destegi de mevcut. Asus'un garantisi olu piksel sayisi 3'e ulasmadan islem yapmiyor haberiniz olsun.

2k 240hz öneriniz varmı ıps

4080 de 1080p de oynarsanız kartı tam kapasite çalıştıramazsanız kimi oyunlarda. Ama benim olayım fps diyorsanız ve 300+ fps oyun oynamak istiyorum diyosanız 1080p alın ama karta yazık edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı