RTX 4090 ambalajsız ama jelatinli geldi

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam, MSI Gaming X Trio 4090 ekran kartı aldık diğer render makinemiz için.
Ürünün dışı normalde ambalajlı olması lazımdı ancak değildi.
İçine baktığımızda her şey eksiksiz, paketler açılmamış ve ekran kartının tüm jelatinleri üstündeydi.
Ancak biz gene de 45 bin gibi bir miktar verdikten sonra ambalajsız ürünün gelmesine akıl erdiremedik.
Ne olmuş olabilir veya siz olsanız değişim yapar mıydınız yoksa kullanır mıydınız?

Nereden almıştınız ? Satıcı güvenilir ise bir sorun olacağını zannetmiyorum.
Ambalaj zaten direkt çöpe atılmıyor mu? Önemli olan kutudaki güvenlik etiketi ve içerisi. Yırtılmıştır, kirlidir vb. sökmüşlerdir. Üzerine düşünecek bir olay değil.
Satıcı inventus. Aslında kafama takmam ama Reddit gibi forumlara baktığımda bazı ürünlerin teknik serviste onarım yapıldıktan sonra sahibi geri almak yerine iadeye gidince tekrar ürünlerin satışa sunulduğunu okuduğum için bir kıllandım. İnventustan çok alışveriş yaptığın için güven eksikliğim yok ama neden açılmış yani madem 0. Direk açılmış paket 2.ele düşüyor bilindiği üzere.

Garip incelemek gerek. Herkes paranın kölesi olmuş güven müven yalan hikaye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı inventus. Aslında kafama takmam ama Reddit gibi forumlara baktığımda bazı ürünlerin teknik serviste onarım yapıldıktan sonra sahibi geri almak yerine iadeye gidince tekrar ürünlerin satışa sunulduğunu okuduğum için bir kıllandım. İnventustan çok alışveriş yaptığın için güven eksikliğim yok ama neden açılmış yani madem 0. Direk açılmış paket 2.ele düşüyor bilindiği üzere.

Paket açık değil dediğine göre, o incecik kıytırık jelatinden bahsediyorsun. Valla millet Microcenter'da rafların fotoğrafını çekiyor çoğu jelatinli bile değil. Jelatinin esprisi kutuyu toz ve lekeden korumak.

Paket açık değil dediğine göre, o incecik kıytırık jelatinden bahsediyorsun. Vallahi millet Microcenter'da rafların fotorğafını çekiyor çoğu jelatinli bile değil. Jelatinin esprisi kutuyu toz ve lekeden korumak.
Olay işte burada patlıyor biraz. Bilemiyorum kararsız kaldığım için en azından başkalarınında fikrini almak istedim. Aynı satıcıdan aldığım başka ekran kartında jelatini kendim yırttığım için rahattım ama bunda ne olursa olsun bir içkilledim.

Olay işte burada patlıyor biraz. Bilemiyorum kararsız kaldığım için en azından başkalarınında fikrini almak istedim. Aynı satıcıdan aldığım başka ekran kartında jelatini kendim yırttığım için rahattım ama bunda ne olursa olsun bir içkilledim.

Benim Inventus'tan aldığım kartta da yoktu bu jelatin, hem de stoklarına geldiği günkü partiden kargolamışlardı. Önemli olan kutudaki etiket ve iç jelatinler. Bunların sökülüp hatasız yapıştırılma gibi ihtimal yok, yapılsa da hemen anlıyorsun. Serviste onarım gören kartlarda hiç kaçarı yok. Kartın üzerinde çıkartmaları yapıştırıp servisi yollasan bile söküp atıyorlar testlerini yapmak için.

Senin kart %99.9 fabrikadan çıktığı gibi kucağına geldi. Jelatinin kaderini ancak kim söktüyse o bilir.

Benim Inventus'tan aldığım kartta da yoktu bu jelatin, hem de stoklarına geldiği günkü partiden kargolamışlardı. Önemli olan kutudaki etiket ve iç jelatinler. Bunların sökülüp hatasız yapıştırılma gibi ihtimal yok, yapılsa da hemen anlıyorsun. Serviste onarım gören kartlarda hiç kaçarı yok. Kartın üzerinde çıkartmaları yapıştırıp servisi yollasan bile söküp atıyorlar testlerini yapmak için.

Senin kart %99.9 fabrikadan çıktığı gibi kucağına geldi. Jelatinin kaderini ancak kim söktüyse o bilir.
Teşekkürler hocam bilgiler için rahatladım biraz.

Geri
Yukarı