RTX 4090 için model tavsiyesi

mlhdgl

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, değerli arkadaşlar,

Bugün RTX 4090 siparişi vereceğim ancak birçok modelden hangisini alacağım konusunda pek bir fikrim yok. Uzun vadeli oyun amaçlı alacağımı düşünerek hangi modeli önerirsiniz? Bulunduğum ülkede bütçem dahilindeki modelleri aşağıda listeliyorum yardımcı olursanız sevinirim, hangisinin ne gibi artısı veya eksisi olduğu konusunda bilgim yok.

• Zotac RTX 4090 AMP Extreme airo 2399 euro.
  • Zotac RTX 4090 trinity OC 2249 euro.
  • MSI RTX 4090 Gaming X Trio 2399 euro.
  • MSI RTX 4090 Suprim X 2499 euro.
  • MSI RTX 4090 Gaming Trio 2299 euro.

Hangisi en iyi soğutuyorsa onu al derim.

Daha önce hiç deneyimlemlemediğim için hangisi daha iyi soğutur bilemedim Gaming X Trio düşünüyorum ben de bakalım yorumlara göre kararımı vereceğim.

Pardon hocam o tarafı kaçırmışım. Bence de arkadaşların dediğini alın.

Daha önce hiç deneyimlemlemediğim için hangisi daha iyi soğutur bilemedim Gaming X Trio düşünüyorum ben de bakalım yorumlara göre kararımı vereceğim.

ASUS STRIX 2-3 derece daha iyi soğutur fakat bence MSI Gaming X Trio alın. Hem azıcık daha performanslı hem de yazılım desteği daha iyi.

Herkese merhaba, değerli arkadaşlar,

Bugün RTX 4090 siparişi vereceğim ancak birçok modelden hangisini alacağım konusunda pek bir fikrim yok. Uzun vadeli oyun amaçlı alacağımı düşünerek hangi modeli önerirsiniz? Bulunduğum ülkede bütçem dahilindeki modelleri aşağıda listeliyorum yardımcı olursanız sevinirim, hangisinin ne gibi artısı veya eksisi olduğu konusunda bilgim yok.

• Zotac RTX 4090 AMP Extreme airo 2399 euro.
  • Zotac RTX 4090 trinity OC 2249 euro.
  • MSI RTX 4090 Gaming X Trio 2399 euro.
  • MSI RTX 4090 Suprim X 2499 euro.
  • MSI RTX 4090 Gaming Trio 2299 euro.
Nerden satın alıyorsunuz

Bütçeyle alâkalı bir durum aslında. ASUS ROG STRIX 4090 alabiliyorsanız tabii ki o ama fiyat olarak MSI Gaming X Trio daha uygun ve en üst serisi gayet iyi soğutma ve performans anlamında.

Yeni konular

Geri
Yukarı