RTX 4090, Steam Deck'ten daha çok satıyor

Evet değil isteyen hızlıca alabilir Türkiye'de 70 bin TL 20 bin TL maaşı olan biri bir ayda 10 bin TL harcayıp kalanını bu karta biriktirirse ki ayda 10 bin TL masraf nornal biri için neredeyse imkansız 7 ayda alabilir.
Amerika'da 2500 dolar maaş alan biri 1500 dolar masraf yapan biri 2 ayda alabilir ki bu da bence biraz az bie masraf ama yine de bu şekilde düşünürseniz zor değil.
Siz hangi ulkede yasiyorsunuz? Ev kiralari zaten 10 bin liradan basliyor. 20 bin lira maas alip kirada oturan biri kit kanaat geciniyor. Market alisverisi, faturalari vs. Siz herkesin evi kendisine ait ya da aile evinde oturuyor saniyorsunuz herhalde. Her seyi gectim kendiniz hesaplamissiniz, 7 ayda bir urun almak kolay almak mi sizin icin?

Siz hangi ulkede yasiyorsunuz? Ev kiralari zaten 10 bin liradan basliyor. 20 bin lira maas alip kirada oturan biri kit kanaat geciniyor. Market alisverisi, faturalari vs. siz herkesin evi kendisine ait ya da aile evinde oturuyor saniyorsunuz herhalde. Her seyi gectim kendiniz hesaplamissiniz, 7 ayda bir ürün almak kolay almak mi sizin icin?

Bu konuyla alaklı mesajımı ilk attığımda yanlış yazmışım kusura bakmayın Türkiye dışında olacaktı alıtıladığınız mesajda Türkiye'de almanın zor olduğunu anlatmaya çalışmıstım.

Geri
Yukarı