iPhone 12 aşırı ısınması normal mi?

Spo

Zeptopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce 2. el bir iPhone 12 aldım, pil sağlığı %87. telefonun sol orta kısmı "tahminimce anakartın olduğu bölüm" aşırı ısınıyor ağır bir işlem yapmamama rağmen. Bazen elimde tutamayacağım sıcaklıklara geliyor oyun oynadığımda özellikle. Normal ekran sürem ise 3-4 saat, ekran süresinin ısınma ile alakası var mıdır? Ekran süresi normalde ne kadar olmalıdır?

Yaklaşık 1 ay önce 2. el bir iPhone 12 aldım, pil sağlığı %87. telefonun sol orta kısmı "tahminimce anakartın olduğu bölüm" aşırı ısınıyor ağır bir işlem yapmamama rağmen. Bazen elimde tutamayacağım sıcaklıklara geliyor oyun oynadığımda özellikle. Normal ekran sürem ise 3-4 saat, ekran süresinin ısınma ile alakası var mıdır? Ekran süresi normalde ne kadar olmalıdır?
Pil sağlığı düşük,keşke en azından %95 pil sağlığı olanları alsaydın.

Daha önce tamir görmüşse ve orijinal parça kullanılmamışsa ısınabilir. Belkide telefonun karakteristik özelliğidir kullanan kişiler bilgilendirirse iyi olur. Şuan iPhone 7 Plus kullanıyorum fakat dediğin gibi bir ısınma yok.

%90 daha önceden işlem görmüş, orijinal parça değil de yan sanayi bir parça ile değiştirilmiş ondan dolayı. Keşke pil sağlığı daha yüksek olsaydı.

%90 daha önceden işlem görmüş, orijinal parça değil de yan sanayi bir parça ile değiştirilmiş ondan dolayı. Keşke pil sağlığı daha yüksek olsaydı.
Bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum zaten fakat ısınma sorununu nasıl çözeceğimi bilmiyorum telefonu aldığım yerden 1 yıl garantisi var garantiye göndersem düzelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı