RTX 4090'li laptop alınır mı?

OkuyanGamer

Picopat
Daha fazla  
Bu alınır mı? Ömürlük mu? Soğutması nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyanın en iyi ekran kartı şuan çıkacak her oyunu 8k oynatma imkanı sağlar ayrıca hiç bir şey ömürlük değil fiyatı pahalı diye 10 sene gider sanma türkiye ekonomisi berbat olduğu için pahalı yoksa bu ekran kartlı laptopları amerika da uygun fiyatlı alırsın

Dünyanın en iyi ekran kartı şuan çıkacak her oyunu 8k oynatma imkanı sağlar ayrıca hiç bir şey ömürlük değil fiyatı pahalı diye 10 sene gider sanma türkiye ekonomisi berbat olduğu için pahalı yoksa bu ekran kartlı laptopları amerika da uygun fiyatlı alırsın
Mobil 4090 yalnız cihaz laptop olduğu için yanlış bilgi, Windows'u dahi 8K çıktı alamazsın kart 4K ile sınırlandırılmıştır.
Ayrıca Amerika'da benzer modeller 3600-4500 dolar civarlarında, vergiyi de eklediğinde Türkiye'de garantiyi ve taksitlendirmeyi düşünerek Türkiye daha bile ucuza alıyor.

Oyun render iş amaçlı.
İşinizi hızlandırır. Bence bu iş için laptop almanız gerekiyorsa ise RTX 4090 kartlı laptop, almak da zorunludur. 16GB Grafik Bellek artık bu işler için çok önemli. Modele gelecek olursak performans olarak diğerlerinin gerisinde kalıyor fakat bataryası daha uzun gidiyor. Hepsiburada'dan satın alan birisi oyun oynarken ısınıp kapandığını söylemiş fakat bu sorunla başka karşılaşanı görmedim. Bu arada ben olsam bellek kapasitesi de 64 olan bir cihazı tercih ederdim fakat o cihazlar da çok kaba görunuyor. Kısacası 3 fakat ile bu modeli seçmezdim.

İşinizi hızlandırır. Bence bu iş için laptop almanız gerekiyorsa ise RTX 4090 kartlı laptop, almak da zorunludur. 16 GB grafik bellek artık bu işler için çok önemli. Modele gelecek olursak performans olarak diğerlerinin gerisinde kalıyor fakat bataryası daha uzun gidiyor. Hepsiburada'dan satın alan birisi oyun oynarken ısınıp kapandığını söylemiş fakat bu sorunla başka karşılaşanı görmedim. Bu arada ben olsam bellek kapasitesi de 64 olan bir cihazı tercih ederdim fakat o cihazlar da çok kaba görunuyor. Kısacası 3 fakat ile bu modeli seçmezdim.

Sen önerin maksimum bütçe 200k çıkar.

Bu nasıl.

Geri
Yukarı