RTX 5000 serisi beklenir mi?

spaghettisosu

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar herkese. Yazın yeni bilgisayar toplayacağım 4070 Ti Super'li ancak 5080/5090 son çeyrek de gelecek diyorlar. 3-4 ay ile yeni jenerasyonu kaçırmak kötü olur. Tabii 5090 alacak durumum yok ancak 5080 tahminen ne kadar olur? 5080 olmazsa 70 serisi 2025'in ilk çeyreğinde gelecek sanırım, parayı dolara çevirip o şekilde beklemeyi düşünüyorum, sizce beklenir mi bu kadar süre? Elimdeki kart idare etmiyor artık, bayağı zorlanıyor (1050 Ti) ancak şimdi alırsam 5000 serisi çıktığında pişmanlık çekmek var, belki yeni bir teknoloji yayınlayacaklar çok hoşuma giden, kullanamayacağım düşüncesi var. Ayrıca muhtemelen 5070 4090'ı tokatlayacak, öyle bir durumda söz konusu. Ne apmalıyım sizce? NVIDIA yaz zamanı tanıtır mı bu ekran kartlarını?

Beklemeye değer. Ben olsam dolarda beklerim, mallar zaten dolarla .

Teşekkürler, sanırım bekleyeceğim biraz. Umarım 3000 serisinde olduğu gibi Nvidia sadece göstermelik olarak çıkartmaz, yani stok olur biraz, umarım.

Teşekkürler, sanırım bekleyeceğim biraz. Umarım 3000 serisinde olduğu gibi NVIDIA sadece göstermelik olarak çıkartmaz, yani stok olur biraz, umarım.

O dönem mining vardı. İnsanlar bulduğuna şükrediyordu. Stoklarda sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı