RTX aktif edince hiçbir şey olmuyor

Adnnatcn

Hectopat
Herkese selam. Oyunlarda RTX aktif etmeme rağmen oyunda hiçbir şey değişmiyor. Görüntü ve FPS'te herhangi bir değişim olmuyor. Sürücülerim güncel. Sorun nedir bir türlü anlayamadım.

Burada RTX ultrada ve dlss kapalıEki Görüntüle 897809
Bunda da RTX de DLSS de kapalı. Daha önce de oynadım Ultra ayarlarda 120fps alıyorum saçma bir şekilde bilgisayarı bozdum herhalde :D
Bir de siyah yüzeylerde karıncalanmalar oluyor çözemedim bir türlü
Oyun ayarlarını değiştirince de herhangi bir şey değişmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Oyun orijinal mi? Arkadaşın dediği gibi korsan ve özellik sıkıştırılmış oyunlarda böyle ayarlar yapımcı tarafından kapatılır. Orijinal ise bug olmuş olabilir oyunu yeniden başlatmayı deneyin.

Peki işletim sistemi, orijinal mi diye sormuyorum da Windows 10'un eski sürümlerinde veya daha önceki Windows versiyonlarında destek yok diye biliyorum. O zaman da oyunun belirtmesi gerekir diye düşünüyorum fakat dediğimiz oyun da Cyberpunk.

Peki işletim sistemi, orijinal mi diye sormuyorum da Windows 10'un eski sürümlerinde veya daha önceki Windows versiyonlarında destek yok diye biliyorum. O zaman da oyunun belirtmesi gerekir diye düşünüyorum fakat dediğimiz oyun da Cyberpunk.
Şimdi watch dogs legion yükledim rtx özelliği olduğu için onda deneyeceğim. Onda da sorun çıkarsa artık :D
Şimdi watch dogs legion yükledim rtx özelliği olduğu için onda deneyeceğim. Onda da sorun çıkarsa artık :D
Watch dogs legion'da bir problem çıkmadı sanırım sorun Cyberpunk2077'de. Teşekkür ederim herkese

Yeni konular

Geri
Yukarı