RTX Ekran Kartı Olan MSI Marka Laptop Önerisi

Teşekkürler. Komik gelebilir ama ben ASUS ve Ryzen gibi markaları kullanmamayı tercih ediyorum.
Kardeşim Intel de olur Ryzen kendini çok geliştirdi ön yargınız çok gereksiz artık Ryzen işlemciler Intel lerden daha az ısınıyor.Ayrıca ben Asus un bi hatasını görmedim kapı gibi marka.Marka ön yargı sı tamamen yanlış birşey.

Aslında benim istediğim şeylerı kısaca özetleyeyim, i7 9700K rtx 2080, 16x2 32GB RAM, 144HZ VA Monitör 2TB HDD, 512 GB SSD ayrıca sıvı soğutma da olur. Anakart ve diğer şeyleri anlamıyorum ama.
Kardeşim Intel de olur Ryzen kendini çok geliştirdi ön yargınız çok gereksiz artık Ryzen işlemciler Intel lerden daha az ısınıyor.Ayrıca ben Asus un bi hatasını görmedim kapı gibi marka.Marka ön yargı sı tamamen yanlış birşey.
Markaların çok iyi olduğunu biliyorum ama almak istemiyorum. Markalara bir lafım yok yanlış anlamayın. Çok başarılılar, ama ben kaç yıldır Intel’i kullanıyorum onla devam etmek isterim.

Böyle bir sistem düşünebilirsiniz, bazı parçalardan daha uygun olanları tercih edilerek klavye, mouse ve kulaklık için bütçe arttırılabilir.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı