RTX Ekran Kartlarının Fiyatları

Almanya'da 4K monitörler pahalı mı?

200 €'dan 2000 €'ya kadar cikiyor fiyatlar. Benim aldigim söyle bir sey :)

chrome_2018-11-28_16-30-56.png

Kurla nasıl alakası yok hocam Almanya'da ben 1 asgari ücrete 2080Ti alabiliyorken Türkiye'de adam 4 asgari ücreti tek bir karta yatırmayı mantıksız buluyor. Aynı şey diğer tüm elektronik cihazlar için geçerli zaten. 1080Ti Founders Edition 699$'a piyasaya sunuldu, 2080Ti Founders Edition ise 999$'a. 300$ fark var kısacası; onu da kart mimarisi, bellek hızı ve RTX teknolojisine verelim. Tabii gözümüzü hep piyasanın en iyi kartına dikmek de lükse kaçmıyor değil.
Türkiye'de 4 asgari maaşa 2080 alınabilir hocam Ti değil.

4K RTX açıp bütün grafikleri ultra yapına pc çöp oluyor. 1080p de bile 30 fps altına düşüyosa beş para etmez benim gözümde.

En asagi 50 FPS aliyormusuz (4K Ultra ayarlarda) :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ray tracing teknolojisi oyuna gelince 20 FPS'lik bir düsüs olacagini zannetmiyorum.

En asagi 50 FPS aliyormusuz (4K Ultra ayarlarda) :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ray tracing teknolojisi oyuna gelince 20 FPS'lik bir düsüs olacagini zannetmiyorum.
Donanım arşivinin mini bilgisayar adlı yeni videosundaki BF5 testlerinde görebilirsiniz.

Vr olayı ilk çıktığında gtx 970 980 ve 980 ti kartlar için uygundu fakat bu kartlar basit oyunlar dışında performans vermiyordu. Şuanki gtx 1080 ti yada rtx 2080 le iyi denebilicek derecede vr performansı alınabiliyor. Rtx te aynı olacak bence, iyi bir ray tracing performansı için rtx 3080 uygun olacak diye tahmin ediyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı