RTX Minecraft nereden indiriliyor?

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Benim yeğenim Minecraft'ı çok sever ve RTX'in Minecraft üzerindeki etkisini çok beğenmiş ve merak ediyormuş. Benim de hiç elimi sürmediğim sevmediğim bir oyun. Abi bir bakayım merak ediyorum dedi. Ben de sormak istiyorum güvenli nereden yüklenir ve boyutu kaç GB/MB? Ayrıca RTX nasıl aktif ediliyor? Dediğim gibi alakam olmadı bilmiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
www.minecraft.net üzerinden satın almanız gerekiyor. RTX özelliğini Raytracing Options menüsünden aktif edeceksiniz.

Konu ile çok alakası yok fakat bir misafir çocuğu vakasına uğradım :D İşe giderken sabah misafir geleceğini bildiğim için kapıyı kitledim ama diğer balkon kapısından girmiş uyanık. PC'de takılmış 3-4 tane Steam oyununa girmiş çıkmış ya da oynamış bir de utanmadan Minecraft Launcher indirmiş kurmuş. Ben Minecraft'tan anlamam hiç PC'yi tarattım ama bilemedim neler kurcalamış başka. Java oyunu gibi bir şey herhalde Minecraft. İndirdiği site burası. Bir problem olur mu sizce resmi sitesinden indirmemiş çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı