Çözüldü RTX2060 sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Sistemi yeni mi aldınız?
Evet, sürücü yükledikten sonra oldu. Daha doğrusu Monster kontrol merkezinin yeni sürümünü yükledikten sonra oldu.
Dosyayı o şekilde atamazsınız. MediaFire, Google Drive, OneDrive, Yandex Disk gibi sitelere ilk başta dosyayı yükleyeceksiniz, sonrasında dosyanın linkini paylaşacaksınız.
Düzelttim şimdi, teşekkürler.
Ya darboğaz yapmıştır ya da çok zorlamıssındır.
Daha yeni. Oyun olarak bile sadece LoL var, ısınma vb. problemleri de yok.
Dosyaları analiz ettim ve beş .dmp dosyasında da Netwtw10.sys adlı dosyadan kaynaklandığını gördüm. Doğru analiz ettiysem tabii. Bunu çözmek için ne yapmalıyım acaba?

Doğru analiz ettiysem tabii.
İdare eder.

Netwtw10.sys, ağ sürücüsü ile ilgili bir .sys dosyası. Yani ağ sürücüsü için güncelleme var mı diye kontrol etmek lazım. Varsa güncelleme yapılmalı, yoksa sürücü kaldırılıp aynı sürüm veya eski sürüm kurulmalı. Veya kablolu bağlantı da denenebilir.

Ağ sürücüsünün donanım kimliğini paylaşın.

İdare eder.

Netwtw10.sys, ağ sürücüsü ile ilgili bir .sys dosyası. Yani ağ sürücüsü için güncelleme var mı diye kontrol etmek lazım. Varsa güncelleme yapılmalı, yoksa sürücü kaldırılıp aynı sürüm veya eski sürüm kurulmalı. Veya kablolu bağlantı da denenebilir.

https://www.technopat.net/2011/11/04/hardware-donanim-id-ile-suruculeri-bulun/ [/URL

Tamam, yapmayı deniyorum şimdi. Sonucu bildireceğim, teşekkürler.
İdare eder.

Sürücüyü arattım, buldum ancak inmiyor.
Windows 10 x64 için PCI\VEN_8086&DEV_06F0&SUBSYS_00748086 sürücüsünü indirin
Site bu ama inmiyor. Başka sitelere de baktım, düzgün bir şey bulamadım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı