RTX2060 ve R5 3500X sistem nasıldır?

Rushing

Decapat
Arkadaşlar elimde en iyi seçenek olarak bu bilgisayar var. Taş çatlasa 7500TL ile sistem alacağım. Bu bilgisayarda da kasayı Corsair Spec Delta, anakartı da ASUS B450M Dragon yapsam iyi olur mu? SSD'yi de 0TL fark ile Toshiba Kioxia ile değiştireceğim. Bundan daha iyisi ayrı ayrı yerlerden yapılırsa yardımcı olur musunuz ya da bundan daha F/P hazır sistem? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'si kronik sorunlu klasik 630. Yapabiliyorsanız samsung evo yapamıyorsanız wd green yapın. O güç kaynağına o sistem emanet edilmez. Gamepower gibi markalardan uzak durun en azından psu kısmında.
Edit: Yazdıklarını görmemişim kusura bakmayın.
Toshiba ssdlerinde sıkıntı çıkıyordu bazı kişilerde riske atmayıp üstüne biraz daha koyup samsung alabiliyorsanız daha güzel olur.
Spec delta kaliteli bir kasa içindeki psu da yeni seri ise o da sorun çıkarmayacaktır.

SSD'si kronik sorunlu klasik 630. Yapabiliyorsanız samsung evo yapamıyorsanız wd green yapın. O güç kaynağına o sistem emanet edilmez. Gamepower gibi markalardan uzak durun en azından psu kısmında.
Toshiba ssdlerinde sıkıntı çıkıyordu bazı kişilerde riske atmayıp üstüne biraz daha koyup samsung alabiliyorsanız daha güzel olur.
Spec delta kaliteli bir kasa içindeki psu da yeni seri ise o da sorun çıkarmayacaktır.
25TL Farkla WD Green yapacağım o zaman. Teşekkür ederim.
SSD sorunlu diye biliyorum.
SSD'yi değiştireceğim. Daha ucuza bulabilir miyim bu sistemi?

Anakart olarak Dragon Bulk ile değiştirsem şuanki anakart arasında ne farkı olur?

Kasayı Corsair Spec Delta, SSD'yi ise WD Green yap.
Anakartı Dragon Bulk yapsam sıkıntı olur mu peki? Daha ucuza yapabilir miyiz bu sistemi?
Oyun için alınıyorsa Intel daha iyi olur i5 10400F alınabilir diye düşünüyorum
Oyun için alıyorum. İntel daha iyi olur fakat toplayamadım bütçeme göre. Öyle bir hazır sistem var ise yardımcı olursanız severim. Ama bütçeme uymaz gibi.

Anakartı Dragon Bulk yapsam sıkıntı olur mu peki? Daha ucuza yapabilir miyiz bu sistemi?

Oyun için alıyorum. İntel daha iyi olur fakat toplayamadım bütçeme göre. Öyle bir hazır sistem var ise yardımcı olursanız severim. Ama bütçeme uymaz gibi.
Daha ucuza yapamazsınız büyük ihtimalle bütçeniz tam olarak ne kadar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı