RTX2060 ve R5 3500X sistem nasıldır?

@Rushing hocam toplamayı denedim her türlü daha pahalıya patlıyor. O sistem güzel gibi duruyor kasayı spec delta ssdyi wd green yapıp alabilirsiniz bence.
Evet ben de her şekilde daha pahalıya yapmıştım sistem iyi gibi. Sonuç olarak SSD WD green yapacağım, kasayı spec delta yapacağım, zor durumda kalırsam anakartı dragon bulk olarak değiştireceğim. Hepinize teşekkürler.

Şöyle bir sistem var bütçenizi aştığını biliyorum sadece görün diye atıyorum.

Mükemmel ama bütçeyi aşıyor. İnşallah bunu alacak kadar bütçeyi aşabilir arkadaş.

Evet ben de her şekilde daha pahalıya yapmıştım sistem iyi gibi. Sonuç olarak SSD WD green yapacağım, kasayı spec delta yapacağım, zor durumda kalırsam anakartı dragon bulk olarak değiştireceğim. Hepinize teşekkürler.
Son mesajı ben yazayım benden sonra bir soru daha olursa yazarsın yoksa bildirim gelmiyor. Rica ederiz.

Şöyle bir sistem var bütçenizi aştığını biliyorum sadece görün diye atıyorum.
Teşekkür ederim. Çok güzel sistem. Babamla görüşmeliyim ama çok güzel sistem.
Arkadaşlar sistemi aldım yardımlarınız için teşekkür ederim. Superior Elite [webtekno] | R5 3500X RTX 2060 6GB DDR4 16GB 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com bu sistemden özelleştirerek aldım. WD Green SSD taktım Spec Delta kasa taktım. Ekran kartını O6G 2060 yapmıştım 7320TL tuttu. Hepinize de teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı