RTX2070-2080 kartlar neden artık yaygın değil?

1XX USD gibi bir rakam olması lazım net rakam için loglara bakmam gerek. 1 ay önce evlendim desem 8 ay oluyor sistemi devredeli, şuanki gas ücretleri ve ülkemizdeki malum durum dolayısıyla mining falan yapılmaz. Binance üzerinden al-sat yapıyorum artık. Şahsi fikrim maliyet olmadan yapılmadıkça (Elektrik) artık şu zamanda mining aşırı masraflı ve kartlarda teknoloji şansı desek değmez. Detaylı bilgi istiyorsan logları gönderebilirim özelden.

1xx USD gibi bir rakam olması lazım net rakam için loglara bakmam gerek. 1 ay önce evlendim desem 8 ay oluyor sistemi devredeli, şu anki gas ücretleri ve ülkemizdeki malum durum dolayısıyla mining falan yapılmaz. Binance üzerinden al-sat yapıyorum artık. Şahsi fikrim maliyet olmadan yapılmadıkça (elektrik) artık şu zamanda mining aşırı masraflı ve kartlarda teknoloji şansı desek değmez. Detaylı bilgi istiyorsan logları gönderebilirim özelden.

Anladım hocam. Abim yurt dışında yaşıyor ve kafasında böyle bir düşünce var. Henüz detaylı bir araştırma yapmadık ama gönderirseniz iyi olur sayenizde bir fikir sahibi oluruz.

Anladım hocam. Abim yurt dışında yaşıyor ve kafasında böyle bir düşünce var. Henüz detaylı bir araştırma yapmadık ama gönderirseniz iyi olur sayenizde bir fikir sahibi oluruz.
Yurt dışında yapması daha iyi o zaman hocam ülkedeki bu maliyetlerle çok özür dilerim hamallık etmiş olursunuz değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı