Çözüldü RTX2070 - i7 9750H Laptop ne kadar gider?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir laptop aldım, kaç sene beni idare eder diye merak ettim, cevaplarınızı bekliyorum.
Oyun oynuyorum genellikle Ultra - High ayarlar fetişim yok.
Özellikler: RTX2070 - i7 9750H - 16 GB RAM - 1TB HDD + 512 GB SSD - 17.3" 144Hz -

Çözüm
Şöyle söyleyeyim dostum sana aslında Laptoplar da bu durum kullanıma göre değişiyor. Biliyorsun ki laptoplar oyunlarda baya bi ısınıyor bu da zamanla ürünlerin ilk zaman ki performansını kaybetmesine bir nebze de olsa yol açabiliyor. Yani kullanıma bağlı olarak değişir. :)
Aslında sana bağlı diyebiliriz. Gerekli bakımları aksatmadan yapmalısın. Güçlü bir sistem toplamışsın, yıl olarak kesin bir şey diyemem çünkü sana bağlı bu işler ama hiçbir şeyi aksatmadan yaparsan gayet uzun ömürlü olur.

Şöyle söyleyeyim dostum sana aslında Laptoplar da bu durum kullanıma göre değişiyor. Biliyorsun ki laptoplar oyunlarda baya bi ısınıyor bu da zamanla ürünlerin ilk zaman ki performansını kaybetmesine bir nebze de olsa yol açabiliyor. Yani kullanıma bağlı olarak değişir. :)

Çözüm

Geri
Yukarı