RTX3060 5800TL'ye alınmalı mı?

5900 tl verip 3060 aldınız gerçekten he tebrik ederim.1 ay garanti ile bol şans diliyorum size.RTX 3060 ederi bu paralar değildir.Alan kardeşlerime hayırlı olsun inşallah şansları yaver gider uzun yıllar kullanırlar yinede.Almayanlar ise beklemeye devam etsin.Bazen beklemek sabırlı olmak böyle şeylerde uzun vadede size kazandırır.5900TL garantisiz kart almayın.İyi forumlar.

5900 TL verip 3060 aldınız gerçekten he tebrik ederim. 1 ay garanti ile bol şans diliyorum size. RTX 3060 ederi bu paralar değildir. Alan kardeşlerime hayırlı olsun inşallah şansları yaver gider uzun yıllar kullanırlar yine de. Almayanlar ise beklemeye devam etsin. Bazen beklemek sabırlı olmak böyle şeylerde uzun vadede size kazandırır. 5900TL garantisiz kart almayın. İyi forumlar.

Çok haklı bir yorum. Ağzına sağlık.

Amazon Japonya'dan arkadaşım geçen 2 adet sipariş verdi, hesabı kilitlediler. Büyük ihtimal Japonya dışına kargo yapmıyorlar artık. Sizin siparişlerin de bu şekilde yanma ihtimali var gibi gözüküyor.

Amazon Japonya'dan arkadaşım geçen 2 adet sipariş verdi, hesabı kilitlediler. Büyük ihtimal Japonya dışına kargo yapmıyorlar artık. Sizin siparişlerin de bu şekilde yanma ihtimali var gibi gözüküyor.
Teslimatta Türkiye'ye teslim edilebilir gösteriyor ama arkadaşınızın siparişinde de aynı bilgi yer alıyor muydu acaba ?

@mucahittursun61 Evet, teslim edilecek bilgisi de vardı.

İptal edicem gibi gözüküyor. Şu yorum zaten canımdan can aldı :D
5900 tl verip 3060 aldınız gerçekten he tebrik ederim.1 ay garanti ile bol şans diliyorum size.RTX 3060 ederi bu paralar değildir.Alan kardeşlerime hayırlı olsun inşallah şansları yaver gider uzun yıllar kullanırlar yinede.Almayanlar ise beklemeye devam etsin.Bazen beklemek sabırlı olmak böyle şeylerde uzun vadede size kazandırır.5900TL garantisiz kart almayın.İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı