RTX3060 sistem nasıldır?

Hocam onlar zaten bu tarz sitelerin sistemleri İtopya, GameGaraj tarzı sitelere yönlendiriyor tıklayınca ayrıca stoklarda yok yazıyor tıkladığında stokları olsa fiyatları bir tık daha yüksek olur zaten diye düşünüyorum.

Yönlendirdiği sitede, sağda en çok tercih edilenler var oradan bak. Belki uygundur, birkaç yıl daha sistem toplamayı düşünmediğim için piyasa bilgim yok, sana yardımı olabilir diye paylaştım.

Senin konuyu görünce dur bir bakayım fiyatlar, toplamalar nasılmış dedim bayağı mantıklı geldi kurulmuş sistemler, pek uğraşmaya da gerek kalmıyor. Uğraşsan daha avantajlı fiyata kurabilirsin tabi.

Ben önceki RTX 2080 bilgisayarımı buradan aldım kendisi güvenilir iyi biri ama bana faturayı sonra veririm dedi satmak istediğimde zorla sattım ekran kartı faturayı istemeyi unutma yani ama şu an PC alacak olsam yine oradan alırım sevdim adamı yani kibar biri Balıkesir'de bu fiyatlara satan bulmak da zor fiyatları uygun oluyor.

Samsung 980 SSD bu forumda önerilmiyor. Ayrıca 5600X gibi bir işlemciye B550 yonga setli bir anakart yakışır.

Samsung 980 SSD bu forumda önerilmiyor. Ayrıca 5600X gibi bir işlemciye B550 yonga setli bir anakart yakışır.
Anakartı dediğin gibi B550 alırım eğer sistemi alırsam çok fiyat farkı yok zaten. Ama 1 tb ssd alabilmem için kioxia markasını almam gerekiyo o marka uyguna geliyo ve sitede pek önermemişler bu markayı.

Anakartı dediğin gibi B550 alırım eğer sistemi alırsam çok fiyat farkı yok zaten. Ama 1 tb ssd alabilmem için kioxia markasını almam gerekiyo o marka uyguna geliyo ve sitede pek önermemişler bu markayı.

Benim ürün hakkında bilgim yok. Sadece bu konuyu gördüm.
Hocam şimdi baktım ama eğer SSD’yi 1TB yapacaksanız 150₺ daha verin A2000 modelini seçin. Oldukça iyi bir SSD

Yeni konular

Geri
Yukarı