RTX3060 stoklara gelince diğer kartların da fiyatları düşecek mi?

3200TL'ye olacağını pek sanmıyorum hele ki şu dönemde inşallah o fiyata çıkarda bende alırım sistem toplarım :D
Yav bu dönemde fiyatların yüksek olma sebebi stok olmamasına. Bu satanlar hep kara borsa satıcıları. Resmi satıcılarda ürünler yok. 3060 stokları da resmi satıcılarda bitince aynı şekilde olacak.

Yav bu dönemde fiyatların yüksek olma sebebi stok olmamasına. Bu satanlar hep kara borsa satıcıları. Resmi satıcılarda ürünler yok. 3060 stokları da resmi satıcılarda bitince aynı şekilde olacak.

Miningciler yüzünden stok yok işte o yüzden fahiş fiyatlara satılıyor kartlar pusuda yatıp öyle alacağım.

Miningciler yüzünden stok yok işte o yüzden fahiş fiyatlara satılıyor kartlar pusuda yatıp öyle alacağım.
Miningciler ne alaka ya? Adamları günah keçisi yaptınız bir anda. Alttaki konuda yeterince açıkladım durumu, bir daha yazmaya niyetim yok.

Miningciler ne alaka ya? Adamları günah keçisi yaptınız bir anda. Alttaki konuda yeterince açıkladım durumu, bir daha yazmaya niyetim yok.

Şimdi öncelikle bizim gibi oyun oynayan adamlar mı tüm kartları sömürüyor? Hayır miningçiler sömürüyor eee sonra ne oluyor kart olmadığı için piyasada kalan kartlarda fahiş fiyattan satılıyor 3200-3300TL'ye RX 580 alan miningçiler var gidipte oyun oynayan biri o karta o parayı verir mi? Hayır eee neden o zaman onları savunuyorsun mining yapar kartta alır ama tüm hepsini sömürmez bir insan üstelik mining için özel kartlar olmasına rağmen yine de oyuncu kartlarına çöküyorlar. Letgoda miningçiler RX 580 alım ilanları koymaya başladı düşün artık durumu gelipte bana burada mining yapanları savunma mining yapar sıkıntı olmaz fakat para kazanacaklar diye tüm kartları hüp hüp diye bitirmek zorunda değiller.

1-)Ekran kartlarına saldırıyorlar yani stok bırakmıyorlar normal kullanıcıya.
2-)2. el piyasasında sahtekarlık yapıyorlar(aralarında iyi olanlarıda var).
3-)Çok aldıkları için satıcılar fiyatı aşırı düzeyde arttırıyor.

Kimse 1650'yle, 1660'la, RX 570/580'le mining yapmıyor artık. 5700XT, 3080, 6800XT gibi kartlar varken kim takar sizin 2060'ınızı? Saçma saçma triplere girmeyi bırakın artık. RTX 3000 serisinin stokları kartlar daha piyasaya girmeden bitti. Stoklar zaten çok az virüsten dolayı. Attığım konuyu oku, orada açıkladım bu saçmalıkları.

Yeni konular

Geri
Yukarı