RTX3080 Ti ve R5 5600 sistem nasıldır?

Ben 3070 Ti kullanıyorum. Hala daha 1080p ultrada oynayamadığım oyun yok açıkçası. 5000 serisinde sistem değişmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim. PC bozulmazsa 6000'e kadar yolu var. Zaten 3 senedir kullanıyorum. Bana zamanında hazır sistem alıp kaliteli parçalara niye bu kadar para veriyorsun diyen arkadaşlarımın hepsinin sistemleri bozuldu :D

Ben 3070 Ti kullanıyorum. Hala daha 1080p ultrada oynayamadığım oyun yok açıkçası. 5000 serisinde sistem değişmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim. PC bozulmazsa 6000'e kadar yolu var. Zaten 3 senedir kullanıyorum. Bana zamanında hazır sistem alıp kaliteli parçalara niye bu kadar para veriyorsun diyen arkadaşlarımın hepsinin sistemleri bozuldu :D

Tercih meselesi hocam. Toplama işi bütçeden bütçeye değişir. Hazır sistem alan arkadaşlarınız kalitesiz parçalar seçti ise normal böyle şeyler. :D

Tamamdır Allah razı olsun hepinizden iyi bayramlar.

İyi bayramlar. Hocam konu açmışsınız ancak açmanıza gerek yoktu. Size zaten en temel fark olan DLSS söyledik. İki sistem arasından seçim yapmanız lazım sizin. Ben şahsen her şeyim sıfır olsun diyen bir insanım 4070S olan sistemi alırdım.

Sizin anladığım kadarı ile sıfır şartınız yok. Arkadaşın topladığı sistemi alabilirsiniz. Gerçekten kaliteli parçalar burunduruyor. İkinci elden de 3080 Ti çekin rahatınıza bakın derim.

En önemlisi toplanılan sistem 7800x3D gibi bir canavar işlemci bulunduruyor. Bu bütçenin en iyi hazır sistemi benim attığım sistem. 7500F barındırıyor. 3080 Ti ile 4070s arasında da dağlar kadar fark yok zaten. Siz en iyisi toplama olanı alın.

@dogwb

Geri
Yukarı