RTX4060 Ti ve i5-12400F sistem ne kadar eder?

remzc0

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim;
RTX4060 Ti.
i5-12400F
16 GB RAM.
H610M h DDR4.
Rampage rmp 600-80P
500GB SSD.

Ekran kartı dışındaki parçaları alalı sanırım 1.5 yıl oldu olmadı, ekran kartını alalı 6 ay olmadı. Anakarttaki bir RAM slotu çalışmıyor. AOC 144Hz 27 inç monitörle beraber ne kadar fiyata satılır?

4060 Ti 8 GB versiyon ise her şey dahil 24-25k ancak eder pazarlıkla düşürürler 2.el sonuçta.

Hocam size nasıl yazabileceğimi bilmiyorum bana mesaj atar mısınız bir şey sormak istiyorum.

1713386144914.png

Buradan hızlıca sorun cevaplayayım.

Hocam monitörü DP kablosuyla mı HDMI ile mi kullanıyorsunuz. Ben monitörde renk kayması gibi bir şeyin olduğunu düşünüyorum yani rahatsız ediyor beni bu sizde de var mı? Ben HDMI kullanıyorum bununla alakalı olabilir mi?

Hocam monitörü DP kablosuyla mı HDMI ile mi kullanıyorsunuz. Ben monitörde renk kayması gibi bir şeyin olduğunu düşünüyorum yani rahatsız ediyor beni bu sizde de var mı? Ben HDMI kullanıyorum bununla alakalı olabilir mi?

Ben Paugge DP kablosu ile kullanıyorum monitörün yanında gelen kablo sıkıntılı ayrıca özel renk ayarı yaptım DP kablosu takınca cam gibi görüntü alıyorum şu anda doygunluğu arttırın yeterli olur size zaten.

Ama sorun bende HDMI kablosundandı 2-3 gün öyle kullandım ve renklerin doğru olmadığını gördüm özellikle CS gibi hızlı mouse hareketi gereken oyunlarda fark ettim DP kablo kullanın tavsiyem Paugge DP kablosu.

Geri
Yukarı