RTX4070 sisteme 2K 165 Hz vs 1080p 240 Hz

Hocam hikaye oyunları için evet de daha çok FPS oynuyorum ve çok büyük değil mi 27"

Benim çok samimi olduğum bir abim rainbow 6 oynuyor sürekli Monster Aryond A32 ile üstelik Monster laptopdan geçti masaüstüne yaklaşık 1 yıl oldu. Ben buna nasıl alışıcam deyip duruyordu, şimdi iyi ki almışım diyor hem 2K hem 32' Curved. Bence sizde 27' ye alışırsınız ve Günlük kullanım konusunda da çok rahat ettirir.

Benim çok samimi olduğum bir abim rainbow 6 oynuyor sürekli Monster Aryond A32 ile üstelik Monster laptopdan geçti masaüstüne yaklaşık 1 yıl oldu. Ben buna nasıl alışıcam deyip duruyordu, şimdi iyi ki almışım diyor hem 2K hem 32' Curved. Bence sizde 27' ye alışırsınız ve Günlük kullanım konusunda da çok rahat ettirir.
Rainbow CS/Valorant'tan biraz daha farklı hocam.

4070 sistem toplamayı düşünüyorum ama 1080p ile 2K arasında kaldım. Sistemi uzun süre kullanabilirim, o yüzden 1080p mantıklı olabilir. Bu ekran kartının hakkının 2K olduğunu biliyorum. Siz ne önerirsiniz? Şimdi oynadığım oyunlar şöyle örnek olarak, 8 saat oyun oynuyorsam 4-5 saati FPS oluyor, geri kalan kısım hikayeli oyunlara gidiyor. Ağırlıklı FPS diyebilirim ama hikaye oyunları da oynuyorum sonuçta ve güzel görüntü almayı da isterim. 1080P-2K arasında çok bir fark var mı? Bir de 24 inch ve 27 inch faktörü var tabii. 27 inch alırsam FPS oyunlarında büyük kalıyor, 24 inch alsam hikayeli oyunlarda küçük kalır korkusu var. Ne önerirsiniz?
@GalaxySal450 @P R O F O U N D
4070ti var bende de 27' 2k monitörüm var ve fps oyunları oynuyorum. Gayet güzel kesinlikle öneririm hikayeli oyunlarda ayır bir zevk alıyorsun. 27ye alışmak biraz zaman alıyor evet ama çok farklı kesinlike 27 al derim. iyi bayramlar

4070ti var bende de 27' 2k monitörüm var ve fps oyunları oynuyorum. Gayet güzel kesinlikle öneririm hikayeli oyunlarda ayır bir zevk alıyorsun. 27ye alışmak biraz zaman alıyor evet ama çok farklı kesinlike 27 al derim. iyi bayramlar
Teşekkür ederim size de iyi bayramlar hocam düşüneceğim.

Geri
Yukarı