RTX4070 Ti sistemde GTA 5 20 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

KelGeneral

Decapat
Daha fazla  
RAM
32gb ddr4
Ekran kartı
4070ti
Canavar gibi bir kasam var herhangi bir oyunu 120 FPS altı açamadığım olmadı daha önce. GTA 5 oynadım FPS 200 ve üzeriydi ve son bugün girdiğimde 20 FPS almaya başladım. Şaka gibi anlamadım sorunu. PC açıp kapattım düzelmedi. Diğer oyunlarda hala FPS'im yüksek. Ekran kartım 4070 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş görüntü kısmında MSAA ayarını 0X yapar mısınız?

Sürücünüz güncel mi? DDU ile driver silip en güncel sürümü yükleyin. Bir de çözünürlüğünüz kaç?

MSAA ayarı çok ciddi şekilde FPS düşürebiliyor. @SiyahPassat dediği gibi o ayarı düşürürseniz bir ihtimal düzelecektir.

İşlemcinin dahili grafiği ile giriyordur. Gta 5 için yüksek performanslı Nvidia kartı seçin.

MSAA bu sisteme 20 FPS aldıracak kadar ağır ayar değil ya dahili ile girdi ya da ekran kartı driveri sil yükle.

MSAA ayarı çok ciddi şekilde FPS düşürebiliyor. @SiyahPassat dediği gibi o ayarı düşürürseniz bir ihtimal düzelecektir.

MSAA ayarı ciddi bir şekilde düşürür ama o kadar da olmaz bence hocam sonuçta boru değil bu yav RTX 4070 Ti.

MSAA ayarı ciddi bir şekilde düşürür ama o kadar da olmaz bence hocam sonuçta boru değil bu yav RTX 4070 Ti.
İlerideki nesnelerin de yüklenmesini sağlayan bir ayar vardı oyunda. Onu full yaptıysa mümkün böyle olması.

Direkt belgelerden GTA 5 settings dosyasını silmekle başla oyun stok ayarlarla başlar.

Yüksek ihtimal ile işlemcinin dahili grafiği ile giriyorsunuz onu kontrol edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…