RTX4070 Ti sistemde GTA 5 20 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

KelGeneral

Decapat
Daha fazla  
RAM
32gb ddr4
Ekran kartı
4070ti
Canavar gibi bir kasam var herhangi bir oyunu 120 FPS altı açamadığım olmadı daha önce. GTA 5 oynadım FPS 200 ve üzeriydi ve son bugün girdiğimde 20 FPS almaya başladım. Şaka gibi anlamadım sorunu. PC açıp kapattım düzelmedi. Diğer oyunlarda hala FPS'im yüksek. Ekran kartım 4070 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canavar gibi bir kasam var herhangi bir oyunu 120 FPS altı açamadığım olmadı daha önce. GTA 5 oynadım FPS 200 ve üzeriydi ve son bugün girdiğimde 20 FPS almaya başladım. Şaka gibi anlamadım sorunu. PC açıp kapattım düzelmedi. Diğer oyunlarda hala FPS'im yüksek. Ekran kartım 4070 Ti.
MSAA ayarı çok ciddi şekilde FPS düşürebiliyor. @SiyahPassat dediği gibi o ayarı düşürürseniz bir ihtimal düzelecektir.

İşlemcinin dahili grafiği ile giriyordur. Gta 5 için yüksek performanslı Nvidia kartı seçin.

Geri
Yukarı