Rubik Küp önerisi

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Rubik küp almaya karar verdim, kalitesiz bir ürün almak istemiyorum aslında uzun süre kullanabileyim diye. Fiyat performans bir şey bakıyorum en fazla 100TL verebilirim. Birkaç küp buldum fakat en son baktıklarımı aşağıya koyacağım.
Hangisi almalıyım? Kendi önerilerinizi de ekleyebilirsiniz. Bu markalar hakkında bir fikrim yok fakat diğer konularda denk geldiğim markalardan.

@tndf

Son düzenleme:
Kusura bakmayın görmediğim için hortlatıyorum. Herhangi birini almadıysanız 100tl altına şu anda 79tlye kübirik var. Fakat bütçeniz arttıysa;

Monster Go Standard (214tl): Monster Go Standard 3x3 Speed Cube, MG Cube Learning Series Puzzle Toy for Kids Beginners(Standard Package) : Amazon.com.tr: Oyuncak

MF3RSM 2020 (220tl): Amazon.com.tr

(Güvenilirlik ve kargo parasının ne durumda olduğunu bilmiyorum. Sadece küpleri seçtim satıcıyı değiştirebilirsiniz.)

Eğer profeysonel bir şekilde yapmayacaksanız Kübirik 40 saniyeye kadar iyi idare eder. Fakat Fridrich metoduna geçmeye başladığınızda yukarıda gösterdiğim küpler fiyat performans açısından iyiler. Amazon trde bulamasam da Yuxin Little Magic ile MoYu MeiLong 3x3 küpünün magnetic olmayanı da ucuzdu diye hatırlıyorum. Eğer turnuvalara falan katılacaksanız yine yukarıdakiler işinizi görebilir fakat GAN markasına yönelmenizi öneririm.

Geri
Yukarı