Rubik küp önerisi

300974

Hectopat
Şu sıralar rubik küpe merak saldım. Ama hiç tecrübem yok ve de profesyonel olmak için almayacağım. 4*4*4'ten başlasam olur mu? Kübirik iyi midir?

@tndf sizin bir fikriniz var mı? Açıklamayı zaten konuya yazdım ve de fiyatta aşırıya kaçmak istemiyorum. Bir üstteki mesajda olan ile kübirik arasından hangisi daha iyidir?

@tndf sizin bir fikriniz var mı? Açıklamayı zaten konuya yazdım ve de fiyatta aşırıya kaçmak istemiyorum. Bir üstteki mesajda olan ile kübirik arasından hangisi daha iyidir?
Kübirik QiYi Sail W, Bahather'in attığı QiYi Warrior W. İkisini de kullandım aralarında öyle aman aman bir fark yok. İkisi de başlangıç için çok iyi küpler. Şahsen görünüş ve hissiyat olarak Warrior W'u daha çok beğensem de başlangıç için kullanan birinin farkedeceği kadar bir fark yok ikisini de alabilirsiniz. Bir de direkt almak yerine dediğim isimleriyle de aratın belki daha ucuza bulabilirsiniz. Ben Warrior W'u trendyoldan 16tlye almıştım 2020de.

Kübirik QiYi Sail W, Bahather'in attığı QiYi Warrior W. İkisini de kullandım aralarında öyle aman aman bir fark yok. İkisi de başlangıç için çok iyi küpler. Şahsen görünüş ve hissiyat olarak Warrior W'u daha çok beğensem de başlangıç için kullanan birinin farkedeceği kadar bir fark yok ikisini de alabilirsiniz. Bir de direkt almak yerine dediğim isimleriyle de aratın belki daha ucuza bulabilirsiniz. Ben Warrior W'u trendyoldan 16tlye almıştım 2020de.
Aşağıdaki linklerden hangisini 'kalite' bakımından önerirsiniz?
1.
2.
3.
4.(Bu warrior w ama orijinal değil galiba)

1.
2.
3.
1.link bozulmuş tekrardan atıyorum.

Son düzenleme:
1.
2.
3.

1.link bozulmuş tekrardan atıyorum.
Kübirik f/p olarak en iyisi. Orijinalliğini bilemem ama eğer resimdeki ürün geliyorsa hepsi orijinal gibi sadece sonuncu warriorun kutusu yanlış.

Kübirik f/p olarak en iyisi. Orijinalliğini bilemem ama eğer resimdeki ürün geliyorsa hepsi orijinal gibi sadece sonuncu warriorun kutusu yanlış.
Kübirik stikerları çıkar gibi.
Ya bunu umttoys Warrior W 3x3 Yarışma Model Zeka Küpü Küp Yağı Stand Sabır Küpü Akıl Küpü Zeka Oyunları Rubik Küp Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Ya da bunu https://www.hepsiburada.com/zsykd-r...68CEL?magaza=OrMan&url_src=and-product-detail
Alabilirim.
4x4 küp için öneriniz var mı?

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım stickerlı küplerim var. Kübirik de dahil hiçbir küpümün stickerları çıkmadı. Max kenarları aşınır o da uzun zaman alır. Stickerları soymadığınız sürece çıkmazlar. Warriorlara gelirsek iki satıcı da yorumlara bakınca orijinal küpü satıyor. Ucuz olanı almanızı öneririm. 4x4 küplerde ise Türkiye'de ucuza bulabileceğiniz güzel bir küp yok. Kübirik beni 4x4den soğuttu çok kötü bir küp. Yurtdışından veya amazondan bulabilirseniz MoYu MeiLong 4x4 ve YuXin Little Magic 4x4 M dışında uygun fiyatlı küp yok. Kübirikle öğrenirsiniz ama gelişemezsiniz.

Geri
Yukarı