Rüya göremiyorum

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Yaklaşık 2 aydır rüya görmedim. Rüya her gece görülür ama hatırlanmaz diye muhabbetler var oraları biliyorum. Hatırlamıyorum ama sabahları. Ne yapmam gerek, nasıl görebilirim? Yanlış anlamayın psikopat değilim, sadece rüya dünyasını seviyorum. Uyanınca rüyadaki birbirinden alakasız olay/kişileri analiz edip düşünmek efsane oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 aydır rüya görmedim. Rüya her gece görülür ama hatırlanmaz diye muhabbetler var oraları biliyorum. Hatırlamıyorum ama sabahları. Ne yapmam gerek, nasıl görebilirim? Yanlış anlamayın psikopat değilim, sadece rüya dünyasını seviyorum. Uyanınca rüyadaki birbirinden alakasız olay/kişileri analiz edip düşünmek efsane oluyor.
Uykuyu yarıda keserseniz rüyanızı hatırlarsınız.

rüyanın olay döngüsünü sen başlat ben öyle yapiyorum o zaman keyifli garip bir rüya görürsün

Rüya görmek sağlıklı ve gerekli bir şey mi? Rüya gördüğüm gecelerin sabahlarında uyuduğum uykudan bir şey anlamıyorum ben.

Rüya gördüğün zaman beynin olay kurguluyor bu kadar yani beynin kendini eğlendiriyor diyeyim.

Rüya görmüyorsan ya kafan meşguldür yada kabus görecek kadar takıldığın bir şey yoktur. Bilinç altın bir şeye takılmadığı sürece rüyayı tetiklemez ve görmezsin.

Geri
Yukarı