Rüya tabirlerine inanır mısınız?

Rüya tabirlerine..

• İnanırım

Oy: 9 22,5%
  • İnanmam

Oy: 31 77,5%

• Oy verenlerin toplamı
    40

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Soru basit canlarım, Çikolatalarım. Evet veya Hayır.

Dostlarım son 4 Günde her gece rüyamda Muhabbet kuşu görmeye başladım. Evimizde muhabbet kuşu besliyoruz ve 1 seneye yakın olacak. Ama bu hafta rüyamda Çok fazla muhabbet kuşu görüyorum.

1. Günde: Muhabbet kuşum çiftleşiyordu.
2. Günde: Muhabbet kuşumun yumurtalarını ve yumurtadan çıkışlarını görüyordum.
3. Günde: Yavruların tünekte yan yana dizilişini görüyorum.
4. Günde: Bir kafesin içinden Muhabbet kuşlarını zorla alıp torbaya koyuyormuşum.

Rüya tabirlerine göre bu rüyaların anlamı:

Rüyada kuş çiftleşmesi görmek

hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, iyileşme göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Muhabbet kuşunu yakaladığını gören rüya sahibi üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulacağı ve kendisini mutlu edecek bazı gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, devlet kurumlarından gelecek hayır ve bereket ile rüya sahibinin rızkının genişliğine işarettir.

Rüyada Yavru Muhabbet Kuşu Görmek

Yavru muhabbet kuşları sevinçli haberlere, sözü dinlenen kimselere işaret eder. Rüyanızda yavru muhabbet kuşu görmeniz mutluluk, keyif, ağız tadı, bolluk, bereket ve kısmet şeklinde tabir edilir. Rüyasında muhabbet kuşunun yavrusunu gören kişi güzel ve mutluluk verici olaylar yaşayacak, sürpriz gelişmeler yaşayacaktır. Yavru muhabbet kuşu aynı zamanda sevinçli haberler almaya delalet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yumurtası Görmek

Muhabbet kuşu yumurtası, kolaylıkla elde edilen rızka işarettir. Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek, çocuk ile tabir olunur. Bazı kere de rüyada muhabbet kuşu yumurtası görmeniz, güzel kadınlara, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye delalet eder. Rüya sahibinin gelecekte çok varlıklı biri olacağına yorulur.

Kısacası hayırlı ve güzel bir şeyler olacağını söylüyor rüyalarım. Ama ben pek inanamıyorum. Hayatım çok kötü çünkü. Psikolojim darmaduman. Ne düşünüyorsunuz sizce bu Rüya tabirlerine inanmalı mıyım?

NOT: Konu trol değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanıyorum internetten edindiğim bilgilere göre günlük yaşamımız da yaşadığımız olayları beynimiz farklı yorumluyor ve ona göre rüyalarda tabir ediyormuş ne kadar doğru bilemem ama rüya tabirleri kitabım bile bulunur evimde tabi buna göre hayatımı şekillendirmem asla.

Geri
Yukarı