Rüyada Bilgisayar Virüsü Gördüm

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Arkadaşlar evet biraz tuhaf ama şöyle oldu, benim bilgisayarım açıkken birden tanımadığım birisi bilgisayarıma birden virüs yüklüyordu ve bende 'Dur, bu benim bilgisayarım, ne yapıyorsun!' diyerek cevap verdim. Ve o kişi birden yok oldu. Sonra masaüstüm silinmeye başlayıp yerini hatırlayamadığım ama çoğunlukla virüs olan programlar yer almaya başlamıştı. Sonra sınıfımdan bilgisayardan bir gram bile anlamayan kız bir arkadaşım 'Ne oldu?' Diye sorunca bende 'Bilgisayarıma virüs girdi, bunu silmekle uğraşıyorum' diyerek cevap verdim. Ve sonra kız birkaç komut yazarak *bazı* virüsleri sildi. Ama kalan virüslerin bazılarıda bilgisayarımda dolaşıyordu. Sizce bu rüyamın tabiri ne olabilir?

Bahar dönemlerinde kalın örtüler yüzünden terleme ve üzerinizden atmanız sonucunda üşüme çok olur. Kalın örtüler kullanmayıp, mevsime uygun örtüler kullanırsanız ani üşümeler yaşamazsınız. :)

Belli ki yaşın biraz küçük. Tam yaşını bilmemekle birlikte bu tür rüyalar senin beyin gelişiminden kaynaklanmakta. Beyin çoğu şeyi abartılı görmekte, ilgi ve merakın artmakta. Bu yaşın ilerlemesi ile şekil değiştirir. Çok küçük bir çocuk rüyasında canavarlar gibi hayali yaratıklar görmektedir. 11-13 yaşları arasındaki bir çocuk daha gerçekçi ve yaşının doğası gereği erişiminin kısıtlı olduğu şeyleri yaparken veya beyin tarafından olayların abartılı halini görür. 13-15 yaş arasında bir çocuk daha çok olgunlaşmış, kendini toplum ve düzen içerisinde bir yere koymuştur. Göreceği rüyalar genellikle ergenliğinde getirdiği şekilde cinsel yönde olacaktır. 15 yaş ve üzeri biri anlamı daha çok olan veya daha mantıklı rüyalar görmektedir. Bu rüya meselesi kişinin yaşamına, çevresine ve yetiştirilmesine göre değişir. Ortamala olarak bu şekildedir.

Geri
Yukarı