Rüyada gördüğümüz insanlar

Pismaniyee

Hectopat
Aslında rüyada gördüğümüz insanlar bizi izleyince ve uyandıktan sonra bunu fark etmemiz korkutucu. Bunlar cidden birisi değil mi? Keşke rastgele birileri olsaydı, birlikte rüyada bir şeyler falan yapardık. Çünkü o kadar insan arasından sadece bizim gerçek olmamız daha korkunç. Bu konu hakkında fikirleriniz nelerdir? :D

Aslında rüyada gördüğümüz insanlar bizi izleyince ve uyandıktan sonra bunu fark etmemiz korkutucu. Bunlar cidden birisi değil mi? Keşke rastgele birileri olsaydı, birlikte rüyada bir şeyler falan yapardık. Çünkü o kadar insan arasından sadece bizim gerçek olmamız daha korkunç. Bu konu hakkında fikirleriniz nelerdir? :D
Bir rivayete göre sadece tanıdığımız insanlar rüyamızda görülürmüş.(!)

Artık bir yapay zeka bile istediğin şeyi internetten dolma bilgiler olmadan kendisi tasarlıyabiliyor, hem de gerçek bir şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir rivayete göre sadece tanıdığımız insanlar rüyamızda görülürmüş.(!)

Artık bir yapay zeka bile istediğin şeyi internetten dolma bilgiler olmadan kendisi tasarlıyabiliyor, hem de gerçek bir şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam o rivayet kadar saçma bir şey görmedim ben. Bir zaman zombi kadın görmüştüm bıyıklı, bunu görmedim herhalde. Bir de o rivayete göre yok şunu özledin, yok bunla küseceksin falan diyorlar.

Rüyamızda gördüğümüz insanlar bizi mi izliyor? Ne demek istediğini anlayamadım.

Benim bildiğim rüyada gördüğümüz insanları gerçek hayatta görmek gerekiyor onlar uyanıkken bilinçaltına atılıyor. Uyku sırasındada ayıklama yapılırken rüyaya girebiliyor. İnsanların bizi izlediğinde görmemiz bayağı saçma bir şey tanımadığımız ve bizi görmeyen insanlar (biz onları görmüşsek bile) rüyalarında bizi göremezler. Kimdense o rivayet bayağı atmış.

Aslında rüyada gördüğümüz insanlar bizi izleyince ve uyandıktan sonra bunu fark etmemiz korkutucu.

Ya bak gece gece sokma kafama şu fikri.
3 kat yorganı kafama çekip uyuyacağım senin yüzünden.

Ayrıca beynimiz rastgele yüzler oluştabilir rüyamızda veya sokakta rastgele sadece gözümüzü kaydırırken gördüğümüz biri rüyamızda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı