Rüyada ilahın yardım ettiğini görmek

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
2-3 gün önce bir rüya gördüm. Rüyamda önümde paramparça olmuş kullanılamaz bir köprü vardı; o köprüden nasıl geçeceğimi düşünürken köprü bir anda sapasağlam bir şekilde kullanılabilir hale gelmişti. Uyandığımda hatırladığım bir şey ise bunun bir bilinçaltının oyunu olmadığını ve bu yolun beni yönlendirmek için bir ilah tarafından yeniden kullanılabilir hale geldiğidi. Dini görüşlerim farklı yönde (daha doğrusu birkaç aydır sorguluyorum acaba gerçekten bir ilah var mı diye) bu yüzden bunun ilahın beni inandırmaya çalışması gibi bir şey olarak kabul ettim. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birkaç aydır sorguluyorsun, kafaya takmışsın. Böyle bir şeyin olması normal, bilinçaltına işlemiş.
Pek üstünde durulacak bir şey değil bence.
Acayip bir şey yok ortada. Sadece ara sıra düşünüyorum ve son 3 ayda fazla düşünmüyorum öyle amaman aman.

Acayip bir şey yok ortada. Sadece ara sıra düşünüyorum ve son 3 ayda fazla düşünmüyorum öyle amaman aman.
Ruyalarda her sey olabilir, tamamen sizin bilinc altiniza kalmis bir sey. Hic beklenmedik bir anda olebilirsiniz veya asiri zengin olabilirsiniz. Tanri ile konusabilir veya bir insanla sakalasabilirsiniz. Ruyalardan bir anlam cikartmaya calismak sacmalik bence.

2-3 gün önce bir rüya gördüm. Rüyamda önümde paramparça olmuş kullanılamaz bir köprü vardı; o köprüden nasıl geçeceğimi düşünürken köprü bir anda sapasağlam bir şekilde kullanılabilir hale gelmişti. Uyandığımda hatırladığım bir şey ise bunun bir bilinçaltının oyunu olmadığını ve bu yolun beni yönlendirmek için bir ilah tarafından yeniden kullanılabilir hale geldiğidi. Dini görüşlerim farklı yönde (daha doğrusu birkaç aydır sorguluyorum acaba gerçekten bir ilah var mı diye) bu yüzden bunun ilahın beni inandırmaya çalışması gibi bir şey olarak kabul ettim. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğru düşünmüşsün ve Allah sadece düşünmek isteyenlere kendisini düşündürür, istemeyeni zorlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı