Rüyada ölü görmek

Özellikle benim gibi Battlefield hayranıysanız rahatça arkanıza yaslanabilirsiniz.
Ben rüyada birisini ölü görmek o kişinin uzun ömürlü olduğunu anlamına geldiğini duymuştum.

Rüyada kendimi ölü gördüm. Bu neyin anla mıdır? Çok korkuyorum, kendi mezarımı gördüm çok korkuyorum.

Rüya tasfiri diye bir şey var evet ama 1000 rüyadan belki 1'i anlamlıdır o yüzden bana kalırsa çok bir anlam yüklemeye gerek yok.
Belki de bir anlamı vardır bu konuda pek bir bilgim yok ama her zaman hayırlı bir şeymiş gibi düşünmek gerek diye biliyorum.

Herkes bir yorum yapacak ama korkmanıza gerek yok. Herkes her şeyi farklı yorumluyor. O yüzden kafanıza takmayın rüyalardan bir anlam çıkarmak kahve falı bakmak kadar manasız geliyor bana.

Ben çok fazla ölüyorum rüyalarımda, bazen vuruluyorum bazen insanların öldükten sonra toplandığı alanı görüyorum falan. Görebilirsin yani böyle şeyler, şahsen hala ölmedim.

Ben rüyamda bir kumpirin beni yediğini görmüştüm. Normaldir. Sonra awm ye gidip ben kumpir yedim. Kısaca hiçbir anlam ifade etmez. Böyle şeylere çok takmayın.

ölüm görmek genellikle ömre işaret eder. rüyada öldüğünü gören kişinin ömrü uzar... rüyada ölüm görmek; ömrün uzunluğuna işaret ederken, başka bir tabire göre ise ailede yaşanacak sıkıntılara, huzursuzluklara delalet eder. rüyada ölüp tekrar dirilmek kişinin uzun bir ömre sahip olacağı şeklinde yorumlanır
Ama rüyalar bilinçaltı ürünüdür. Takma o güzel kafana :D.

Geri
Yukarı