Rüyada sürekli para görmek

Muratgider44

Picopat
Arkadaşlar son 6 7 aydır sürekli rüyalarımda çok fazla para görüyorum, para kazandığımı elimde sürekli böyle 50 Euro'luk para desteleri olduğunu falan, zamanında 300 500 dolar para kazanmıştım fakat okul olduğundan ve kış mevsiminden hasta olduğumdan ara verdim. Rüya tabiri olarak falan söylemeyin ataistim inanmıyorum Allah'a, bilimsel olarak beynim para kazanmayı falan mı amaçlıyor anlamadım?

Arkadaşlar son 6 7 aydır sürekli rüyalarımda çok fazla para görüyorum, para kazandığımı elimde sürekli böyle 50 Euro'luk para desteleri olduğunu falan, zamanında 300 500 dolar para kazanmıştım fakat okul olduğundan ve kış mevsiminden hasta olduğumdan ara verdim. Rüya tabiri olarak falan söylemeyin ataistim inanmıyorum Allah'a, bilimsel olarak beynim para kazanmayı falan mı amaçlıyor anlamadım?

Beynin para kazanmayı amaçlasaydı ve o potansiyel sende olsaydı şu an girişimcilikle uğraşıyor olurdun, buraya konu açmakla değil.

Bence kendi fikrim TR de herkes ekonomiyi konuştu içindir normal bence.

En azından rüyanda görüyorsun hocam :D uzun zamandır ekonomi konuşuluyor her yerde ondan olabilir.

Bence kendi fikrim TR de herkes ekonomiyi konuştu içindir normal bence.

Türk medyasını takip etmiyorum.

Beynin para kazanmayı amaçlasaydı ve o potansiyel sende olsaydı şu an girişimcilikle uğraşıyor olurdun, buraya konu açmakla değil.

Eğer okuma yazma potansiyelin olsaydı şu an bu yorumu yapmıyor olurdun "300 500 dolar para kazanmıştım fakat okul olduğundan ve kış mevsiminden hasta olduğumdan ara verdim" oooo tabii nereden bilebilirdim okumada anlam arayamayacaklarını, tabii ki de hayır. Dostum rüya işlerini bir borsacı nereden anlayabilir, hani her 300 500 dolar kazanan senin gözünde girişimci ya, sanki dünyada sadece girişimcilik ile para kazanılıyor değil mi? Zaten girişimci bir insanın rüyaların beyin üzerindeki etkisiyle sabah akşam uğraşmıyor olduklarını bilirdin. Haa tabii 70 80 IQ insanlar Amerika'da ayda 4 bin dolar para kazanabiliyorlar. Sende toplum baskısı fazla yara açmış galiba para kazanan adam zeki olur falan mı sanıyorsun, aynen 2-3 getir götür işi yapmak ya da yemek yapmak 500 IQ istiyor herhalde.

Geri
Yukarı