Rüyada uzuvlarının koptuğunu görmek

Arkadaşlar rüyalar psikolojiyi etkiliyor bu bir gerçek ama siz bunu benim mesela rüyalar hayatın şifresi demişim gibi anlıyorsunuz bazı şeylere objektif bakmak gerekir rüyalar hayatın anlamı değil fakat psikolojiyi dengelemek için gelişmiş bir uyarı biçimidir.

Arkadaşlar istediğiniz kadar emoji atın gerçekten umurumda değil kanıt istiyorsunuz atıyorum kaynak istiyorsunuz atıyorum siz hala körü körüne dogmatik bir şekilde inanmaya devam edin.

Sık sık kabus görüp her gece korkuyla uyanıyorsan tabii ki de bir sorun vardır bunun için araştırma falan filan okumaya gerek yok

Arkadaşlar rüyalar psikolojiyi etkiliyor bu bir gerçek ama siz bunu benim mesela rüyalar hayatın şifresi demişim gibi anlıyorsunuz bazı şeylere objektif bakmak gerekir rüyalar hayatın anlamı değil fakat psikolojiyi dengelemek için gelişmiş bir uyarı biçimidir.
Bilgili Sasi
Bilgi veren Sasi
Herşeyi bilen Sasi
Halkı bilinçlendiren Sasi
Oguz Sasi

Hiç beklemediğin bir anda çok kötü ve üzüntü verici bir durumla karşı karşıya kalacağına, kendini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığın hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine ve hayattan daha çok tat almaya başlayacağına delalet eder.

Geri
Yukarı