Rüyamda bilgisayarım hackleniyor

Rüyaların geleceğin habercisi değil, bilinçaltının dışa yansıması olduğunu düşünüyorum. Rüyalarda anlam aramak ile falcıya 200 TL verip fal baktırmak aynı şey.

Herobrine sana musallat olmuş dostum. 😱
Hemen ekran kartını bilgisayarından sök ve 1 hafta boyunca kilitli bir sandıkta sakla.
Denendi, onaylandı.
Merhabalar, bugün rüyamda bilgisayarımın hacklendiğini gördüm. Ama sadece 1 kez değil 6 ay gibi süre boyunca neredeyse her ay 1 kez görüyordum. Rüyada genellikle farem ele geçiriliyordu. Bunun anlamı nedir?

Bizim biyoloji hocası akılda kalan rüyaların gereksiz rüyalar olduğunu gibi bir şey söylemişti.

Merhabalar, bugün rüyamda bilgisayarımın hacklendiğini gördüm. Ama sadece 1 kez değil 6 ay gibi süre boyunca neredeyse her ay 1 kez görüyordum. Rüyada genellikle farem ele geçiriliyordu. Bunun anlamı nedir?
Ben uykuya dalmadan önce düşündüklerimi görüyorum rüyamda. Bence sen biraz fazla korkuyorsun o yüzden rüyanda görüyor olabilirsin.

Dostum herobrine gelmiş dikkatli ol odani iyice kitle girmemesini sagla tuzaklar kur bir de bilgisayari cok gizli bir yerde oyna (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı