Rüyamda Recep Baltaş ve Ali Güngör'ü gördüm

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
2 Gün önce rüyamda @Recep Baltaş ve @Ali Güngör'ü gördüm nedense şimdi yazasım geldi. :D

Rüya: Bizim eve gelmişler ve bir şeyler yiyorduk, hava da yağmurluydu. Sonra bizim karşı komşunun balkona geçtik, orada oturup sohbet muhabbet ediyoruz. Ali Güngör de nedense balkonun demirine oturmuş o yağmurlu havada düşecek diye endişeleniyordum. Bir şeyler olup rüya sona erdi. :D Garip.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Gün önce rüyamda @Recep Baltaş ve @Ali Güngör'ü gördüm nedense şimdi yazasım geldi. :D

Rüya: Bizim eve gelmişler ve bir şeyler yiyorduk, hava da yağmurluydu. Sonra bizim karşı komşunun balkona geçtik, orada oturup sohbet muhabbet ediyoruz. Ali Güngör de nedense balkonun demirine oturmuş o yağmurlu havada düşecek diye endişeleniyordum. Bir şeyler olup rüya sona erdi. :D Garip.
Acilen Technopat'ı bırakmanız gerekiyor.

Bence temiz Windows 10 kurulumu yapmaya gelmişlerdir [emoji1787]

416604

Acilen Technopat'ı bırakmanız gerekiyor.
🙃
Elleri boş mu gelmişlerdi. :D
Rüya baştan başlamadı :D Ortalara doğru görüyordum.
Recep Baltaş'ın Merhaba Mert, ben Recep Baltaş bugün senin rüyanda RTX 2080Ti'yi sana hediye edeceğiz dediğini düşünsene 😂
Keşke :D Direk isterdim.
Bence temiz Windows 10 kurulumu yapmaya gelmişlerdir [emoji1787]
😆

Gece yatağa girip uyuyana kadar kanaldaki videolara bakarsak illaki zihnimize kazınıyorlar. Kişileri değilde hep isteyip alamadığımız sistemleri görmek koyuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı