Rüyamı kontrol edebilir miyim?

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 136
  • Görüntüleme 8B
Hocam 1-2 yıl önce yanlışlıkla ben de astral seyahat yaptım. Fazla uzağa gitmedim odalarda gezdim. Bir daha yaşarsam aynı olay evden çıkmaya çalışacağım. Bir şey olmaz değil mi?
Hocam fazla bilgim yok fakat şunu söyleyebilirim. Kısa mesafelerde dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı olmuyor. Örneğin evin dışına çıkmak gibi. Fakat kesinlikle çok uzaklaşmayın. Eğer olurda kaptırıp çok uzaklara, farklı yerlere giderseniz ruh çok fazla uzaklaştığı için bedeni bulamıyor. Hemen hemen böyle bir şey. O yüzden çok fazla uzaklaşırsanız, birdaha uyanamayabilirsiniz. Tehlikeli olabilecek bir uygulama astral seyehat.

Lucid nasıl yapılıyor ki?
Hocam fazla bilgim yok fakat şunu söyleyebilirim. Kısa mesafelerde dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı olmuyor. Örneğin evin dışına çıkmak gibi. Fakat kesinlikle çok uzaklaşmayın. Eğer olurda kaptırıp çok uzaklara, farklı yerlere giderseniz ruh çok fazla uzaklaştığı için bedeni bulamıyor. Hemen hemen böyle bir şey. O yüzden çok fazla uzaklaşırsanız, birdaha uyanamayabilirsiniz. Tehlikeli olabilecek bir uygulama astral seyehat.
Astral seyehat halüsilasyon değil m? Nasıl oluyor ki?

Hocam bir daha başıma gelirse uyarınıza dikkat edeceğim. Bakalım bir daha ne zaman başıma gelir.

Geri
Yukarı