Rüyanın anlamı nedir?

Syrandmare

Centipat
Daha fazla  
Bu gece bir rüya gördüm, yatağımdan kalktım oturma odasına doğru yürüdüm, neden bilmiyorum ama odada oturan bütün ailemin tanıdığı çok güzel benim yaşlarımda olan bir kız vardı, saçı wolf cut, gözleri biraz çekik ve benim gibi içine kapanık bir kız. Çok sıcak ve samimi bir gülümsemesi vardı. Bana çok duyulmayacak bir şekilde gülerek "iyi ki sen varsın" dediğini duydum. Cevap veremeden rüyamdan uyandım. Üstünden neredeyse 20 saat geçti uyuyamıyorum, o sahneyi hala unutamıyorum, aklımda tekrarlanıp duruyor o ses "iyi ki sen varsın". Normalde çok içine kapanık bir insanım hiç sevgili veya bir eşimin olmasını istemiyordum, ama nedense bu rüya yüzünden içimde bir his doğdu, sevme ve sevilme hissi. İçimde çok güzel bir his var şu an, yitmek bilmiyor. Sanki ruh ikizimi rüyamda bulmuşum gibi. O kızı bir gün bir yerde bulacakmışım gibi hissediyorum ama rüyamda hiçbir şeyi anlatan bir şey yoktu, sadece olayın evimde geçmesiydi. Rüyamı dalga geçiceklerini bildiğim için aileme anlatmıyorum. Nasıl bulurum bu rüyadaki kızı? Gerçek hayatta bulabileceğim, tanımadığım birisi olma şansı var mı? Ya da aynı kızın olduğu bir rüyayı görme şansım var mı? Rüyalar ile uğraşan bir arkadaş var ise yardımcı olmalarını çok isterim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı