Virüs yüklendikten sonra çalınan hesaplar nasıl kurtarılabilir?

et3hAn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim yardıma ihtiyacım var, ben FIFA'da forma yaması kuracağım diye yanlışlikla virüs indirdim ve benim LoL, EA, Microsoft, Xbox, Steam hesaplarımın hepsi çalındı ve çalan adamlar hepsine kurtarma e postası koymus. Geri alamıyorum. Ne yapmam gerek? Hepsine kredi kartlarım bağlıydı. Onları nasıl satın alıma kapatabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim yardıma ihtiyacım var, ben FIFA'da forma yaması kuracağım diye yanlışlikla virüs indirdim ve benim LoL, EA, Microsoft, Xbox, Steam hesaplarımın hepsi çalındı ve çalan adamlar hepsine kurtarma e postası koymus. Geri alamıyorum. Ne yapmam gerek? Hepsine kredi kartlarım bağlıydı. Onları nasıl satın alıma kapatabilirim?
Uygulamalarından kapatabilirsin.

Bilgisayara kayıtlı olan bütün hesaplarının oturumlarından çıkış yapıp şifresini değiş. Sonrasında çalınan hesaplarını almak için müşteri hizmetlerine yaz yardımcı olurlar.

Once bankayi arayip kartlarini iptal et.
Sonra format at cihaza. ( Temiz kurulum )
Sonra calinmayan diger hesaplarinin sifrelerini degistirip 2FA devreye al. Sadece bir cihazin kotu niyetli birinin eline gectiginde hesabini calamaz bu sekilde.
En sonunda calinan hesaplarin kurtarilmasi icin iletisime gec.

Geri
Yukarı