Ruffle, flash SWF dosyasını yükleyemedi

Merhaba! SWF uzantılı dosyaları Ruffle ile çalıştırmamanızı öneririm. Bunun yerine 2 sene önceki videoma göz atabilirsiniz. Fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşe yaramadı yukarıda bahsettiğim linki açmıyor tüm yolları denedim

İşe yaramadı yukarıda bahsettiğim linki açmıyor tüm yolları denedim
Videoda bahsettiğim flashplayer_32_sa.exe programını indirdikten sonra nasıl bir hatayla karşılaştınız? Bu programı indirmek için herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken bu programda swf dosyası çalıştırabilmek olacaktır.

Videoda bahsettiğim flashplayer_32_sa.exe programını indirdikten sonra nasıl bir hatayla karşılaştınız? Bu programı indirmek için herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken bu programda SWF dosyası çalıştırabilmek olacaktır.

Opera'dan .SWF uzantılı dosyayı indirdim flashplayer_32_sa.exe ile açmayı denedim açılmadı bir beyaz ekranda kaldı bir siyah ekranda kaldı.
Link bu video üzerinden nasıl yapıldığını bir daha anlatma şansınız var mı?

Opera'dan .SWF uzantılı dosyayı indirdim flashplayer_32_sa.exe ile açmayı denedim açılmadı bir beyaz ekranda kaldı bir siyah ekranda kaldı.
Link bu video üzerinden nasıl yapıldığını bir daha anlatma şansınız var mı?
Siz bu swf dosyasını nasıl indirdiniz? Attığınız arşiv kaydında .swf ile biten sayfa bulunamadığı için Flash destekli tarayıcılarda bile çalışmayacaktır.

Siz bu swf dosyasını nasıl indirdiniz? Attığınız arşiv kaydında .swf ile biten sayfa bulunamadığı için Flash destekli tarayıcılarda bile çalışmayacaktır.
Videoda tarif ettiğiniz gibi Mozilla üzerinden indirme eklentisi kurdum ve .SWF uzantılı bir dosya indirdi o şekilde indirdim.
Dosyanın çalışmama nedeni sizin dediğinize göre yanlış dosyayı indirmiş olabilir eklenti
Bu linkteki hatayı çözmem için ne yapabilirim

Videoda tarif ettiğiniz gibi Mozilla üzerinden indirme eklentisi kurdum ve .SWF uzantılı bir dosya indirdi o şekilde indirdim.
Dosyanın çalışmama nedeni sizin dediğinize göre yanlış dosyayı indirmiş olabilir eklenti
Bu linkteki hatayı çözmem için ne yapabilirim
Bu durumun sizle alakalı olmadığını belirtmek isterim. Arşiv kaydında video çalıştırabileceğiniz swf dosyası bulunmamaktadır ve olmayan bir swf dosyasını çalıştırmak mümkün değildir. Zaten Firefox'taki eklenti bunu doğruluyor. Başka sayfalarda swf uzantılı dosya var ise bu durumu yaşamayacaksınız. 👍🏻

1697649674854.png

Son düzenleme:
Bu durumun sizle alakalı olmadığını belirtmek isterim. Arşiv kaydında video çalıştırabileceğiniz swf dosyası bulunmamaktadır ve olmayan bir swf dosyasını çalıştırmak mümkün değildir. Zaten Firefox'taki eklenti bunu doğruluyor. Başka sayfalarda swf uzantılı dosya var ise bu durumu yaşamayacaksınız. 👍🏻

Eki Görüntüle 1982046
Archive.org taki bir çok videoda bu hatayı alıyorum bu tarz hataların olduğu videoyu çalıştırmanın bir yolu var mı

Bu hatayı gidermemde yardımcı olabilecek var mı profesyonel bir destekte olabilir nasıp bir yol izlemem gerekiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı