Rufus ayarları gözükmüyor

Emrecan54

Kilopat
Yer
Sakarya
Rufus programıyla ISO dosyasını USB'ye yazacaktım ama Rufus programında ayarlardaki sekmeler gözükmüyor. Bu 1.4.10 sürümünde kullanırken gözüküyordu yeni sürüm istedi güncelledim ondan sonra oldu. Sebebi nedir düzeltebilir miyim?
rjnzZa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus programıyla ISO dosyasını USB'ye yazacaktım ama Rufus programında ayarlardaki sekmeler gözükmüyor. Bu 1.4.10 sürümünde kullanırken gözüküyordu yeni sürüm istedi güncelledim ondan sonra oldu. Sebebi nedir düzeltebilir miyim?
Eki Görüntüle 49158
USB yi taktıktan sonra Rufus açıkken Alt + F yaparsan diskleri tekrar tarayacaktır.

Konuyu cortlatmış oldum ama bugün aynı konuyu yaşadım ve sadece bu başlığı gördüm,
Tekrar yaşayan olursa faydalanması için yazdım. :D

USB yi taktıktan sonra Rufus açıkken Alt + F yaparsan diskleri tekrar tarayacaktır.

Konuyu cortlatmış oldum ama bugün aynı konuyu yaşadım ve sadece bu başlığı gördüm,
Tekrar yaşayan olursa faydalanması için yazdım. :D
teşekkürler kardeşim bende de gözükmüyordu ne yaptıysam ve sayende ( Alt+F ) tuşları kullandıktan sonra gördüü :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı