Rufus ile flash belleğe Windows ISO'su yazdırdıktan sonra bellek eskisi gibi kullanılabilir mi?

Tamamdır hocam teşekkür ederim o şekilde kullanmaya devam ederim.
Sıkıntı olmaz hocam Windows içinde durabilir hatta klasör oluşturmanıza bile gerek yok direk ana dizine istediğiniz dosyayı atabilirsiniz, klasör açarakta atabilirsiniz.

Hocam neden öyle bir şey yapsın? Ne gerek var?
Hocam şu an bilgisayarımda önemli 4-5 tane dosyam var onların kaybolmaması için demiştim. Konunun başında çok doğru ifade edemedim kendimi.
ISO'yu belleğe yazdırıp üstüne dosyaları atacağını anlamadım ben ISO ile kurulumdan sonra USB kullanılabilir mi tarzı bir şey dedi sandım.
ISO'yu yazdırdıktan sonra USB'de dosyalar adında klasör açıp oraya yedek dosyalarını atarsan sıkıntı olmaz kurulumdan sonra geri açar alırsın. Kurulum dosyaları zaten belirli dosya, klasörlerden çekiliyor. install.wim boot.wim gibi. .wim yerine .esd olabilir.

ISO'yu belleğe yazdırıp üstüne dosyaları atacağını anlamadım ben ISO ile kurulumdan sonra USB kullanılabilir mi tarzı bir şey dedi sandım.
ISO'yu yazdırdıktan sonra USB'de dosyalar adında klasör açıp oraya yedek dosyalarını atarsan sıkıntı olmaz kurulumdan sonra geri açar alırsın. Kurulum dosyaları zaten belirli dosya, klasörlerden çekiliyor. install.wim boot.wim gibi. .wim yerine .esd olabilir.
Hallettim hocam, teşekkür ederim cevaplarınız için.

Geri
Yukarı